yurtiçi kargo

Karisikkulaklik
Ben dağıtım araçlarının olduğuna inanmıyorum bu firmanın. Yurtiçi derken çalıştıkları yerin içini kastediyorlar sanırım. Hic bir kargo mu gelmez ya elime, bulamadık diyorlar bir de arayıp sormak gibi bir huylari da yok bulamadıkları gibi hoop direk şubeye dönüyorlar nedense. Pişmanlıktır kullanmayın.
ciglipaf
Geçenlerde bi gün saat 5.30 suları, kapım ısrarla çalınıyor. Otomatiğe basıyorum, ben baktıkça çalmaya devam ediyorlar. En son aşağı indim, yurtiçi kargo geldik bulamadık notu bırakmış. Gelip bulamadığı saat de 2 3 dakika öncesi. Kağıdı yapıştırıp koşarak uzaklaşmışlar zaar. Adıma beklediğim kargo ertesi gün gelecek, kağıttaysa annemin adına benzer bi şeyler yazıyor ama tam okunmuyor. Arıyorum sorgulatmak için, ikimiz adına da kargo olmadığı geliştirilip telefon kapatılıyor. Aşırı sinirliyim. Evdeydim otomatiğe bastım. Baya da buldunuz beni. İki merdiven çıkmak ne kadar zor olabilir? Ertesi sabah gidiyorum, annemin kargosunu soruyorum. Kendi kargomun da numarasını verecekken, dağıtım yaban adam şans eseri içeri girip 'sen 5 a blok daire 11 değil misin? Dün geldik yoktunuz. Haa... Sizin ziller bozuk galiba çaldım çaldım açan olmadı. Dur sana bugün de kargo var' dedi sonra yerdeki kargolar arasında benimkini arayıp buldu. Bence bunca şeyden sonra sinirimi unuttum. Mutlu mutlu kargolarımı alıp evime gittim.
allora
Lanet olası firma.
Gözalıcı yeni sitelerine rağmen, müşteri çözümü sıfır firma.
Sürekli caf caflı ödüller alıyor ama bu ödül veren adamlarıda anlamıyorum ya, beş para etmez içi boş firma.
Herhalde kapıya kadar gelmeden sistemin başında oturan abinin, ablanın "bu değilll, bu hiç değilll amk diye random sistem üzerinden müşterilerini evde bulamadık diye yazan firma".
Misyon, Vizyonları bu adamların.
(bkz:usis) gibi sabrımızı zorlayan firma.