yıldız sözlük itiraf

sigma
Bazen, aslında tanımam gereken insanlarla hiç karşılaşmamış ve tanımamış olmam gerekenlerle de zamanım harcanmış gibi hissediyorum.
ideaswonderland
sorun okuduğum bölümde mi yoksa üniversitenin genelinde mi böyle bilmiyorum ama genel olarak sosyalleşme anlayışında bir sorun var diye düşünüyorum. sosyalleşmek starbucksa gidip 3 saat boş boş okul muhabbeti yapmak değildir. dönün bu yanlıştan. gezin, dolaşın il dışına çıkın kamp yapın, bilet bulabilirseniz tiyatroya gidin veya konsere gidin, çıkışta kritiğini yapmak için bi kafeye oturursunuz. bu sebeple 4 senem zehir oldu, ne olur yapmayın böyle şeyler.
tehditunsuru
Hazırlık eğitiminin çok daha kaliteli olabilme potansiyeli varken bazı hocaların kalitesizliği hazırlığı öğrenciler için eziyete çeviriyor .
beardman
bu dönem ortasında kimya metalürji fakültesinin kapanmasında kimin parmağı varsa onların evlerine ateşleri salıyorum. bi dönemimi zehir ettiler. okulda böyle vizyonsuzlukların bitmesi dileğiyle.
61baba61
Eveet yıl oldu 2017.Seneye 2000 liler ünili olacak,ve ruh olarak 2000li olanlarda hayatlarının aşklarını itiraf sayfalarından arayıp 2000li kardeşlerine ön ayak oluyolar.zamanın ask.fm tayfasının icat ettiği platonik aşkta çığır açanların yeri bu itiraf başlığıdır.güle güle kullanın.
Kadrolu figüran
Bir keresinde banyodayken aniden elektrik kesilince yanlışlıkla sıcak suyu açtım. Dışarıya kaçmaya çalışırken küvetten banyo perdesine takılıp yere düştüm.

İyisi mi düşerken onu tuttuğum için komple o da aşağıya indi.

Elektrik geldiğinde iki saat geri yerine takmaya çalışmıştım.

Siz siz olun elektrik kesilince heyecan yapmayın.
project mayhem
pazar günü yaz okulu için izmir'e gideceğim derken, kontenjanların daha sistem bize açılmadan dolmasıyla pazar günü kendimi kıbrıs'ta tatilde bulacağım. sevinmeli miyim, üzülmeli miyim anlamadım.
kabile vurmasınlar
Okul asosyal degil, siz hayatınıza yeni birilerini katmak istemiyorsunuz. Uzun uzun yazmak isterdim ama hepinizin anlatmaya deger dinlemeye degmez anıları var zaten hep işte öyle diye biten. Biri tanışmaya gelse traktör tekerlegi görmüş yılan gibi kalıyorsunuz ya da içi boş sohbet edip bıktırıyorsunuz kendinizden
0 /