confessions

Vino

Yıldız Yazar  · 27 Haziran 2017 Salı

  1. toplam giri 128
  2. takipçi 0
  3. puan 3141

atlet giymek

Vino
Beni ve nedense vücudumu oldukça sıkan bir şey,psikolojikte olabilir tabii ama ne zaman giysem omuzlarımı rahatsız hissediyorum. Neyse,kışın soğuktan korunmak için ekstra bir giyim olup yazın sıcakta gereksiz olarak gördüğüm bir şey.

kyrie irving

Vino
Boston Celtics'e olan takası tamamen sonuçlanmış olan nba basketbolcusu.Isaiah Thomas'ın sakatlığından ötürü iptal olma ihtimali vardı ama 2020. pickinide vererek boston celtics işi bitirdi.lider olabileceği,iyi işler yapabileceği bir takıma gitti.gordon hayward,jaylen brown,al horford,jayson tatum gibi isimlerle ilerleyen yıllarda şampiyonluğu burada da tadabilir.

erasmus yapacaklara tavsiyeler

Vino
1.sınıfın ilk dönemi iyi bir ortalama yapılıp kolay bir şekilde Gidilebilir.Yaklaşık 15 gün sonra erasmus'a gideceğim ve bir kaç tavsiye verebilirim sanırım.Bu süreçte her türlü kağıt işine,koşuşturmaya,bitmeyen evraklara hazırlıklı olun.Hibe oranlarını,yurt fiyatlarınu iyi araştırıp ona göre ülke ve okul seçebilirsiniz.Koordinatörler yardımcı olmuyor,iş tamamen sizde bitiyor aklınızda bulunsun.Kendi bölümünüz içinde bir sıralamaya göre erasmus'a gittiğinizi unutmayın,her okulun belli bir kontenjanı var o yüzden sıralamada yukarıda olursanız istediğiniz yere gitme ihtimaliniz o kadar daha artacaktır.Şimdilik bu kadar sözlük,orada olduğum süreçtede tecrübelerimi aktarmaya çalışacağım.

canon

Vino
Bir fotoğraf makinesi markası.Alanında en iyilerinden hatta en iyisi diyebiliriz Nikon ile beraber.Yaptığı yenilikler ile beraber çığır açmaya hala devam ediyor.

Not:2.el Canon fotoğraf makinesi almayı planlıyorum.Canon sx500,Canon sx30 gibi modeller arasında kaldım,bilenler yeşillendirirse sevinirim.

sapyoseksüel

Vino
Öncelik olarak kişinin dış görünüşünden,fiziksel özelliklerinden değil de o kişinin zekasından,mizahından,konuşmasından etkilenen,hoşlanan insanların içinde bulunduğu grup.
0 /