confessions

Suit Panda

Yıldız Yazar  · 28 Haziran 2017 Çarşamba

  1. toplam giri 22
  2. takipçi 0
  3. puan 2853

korcan cinemre

Suit Panda
Sonradan sonradan biraz daha profosyonelleşmeye çalışan bir 'fritöz'dür. Geç açtığını düşündüğüm youtube kanalını en azından açtı diyebiliyorum ama hala bir video düzenleyicisine ve sosyal medya uzmanına (bu da neyse artık) ihtiyacı var bence.

büyük istanbul otogarı

Suit Panda
Türkiyede sanata bilime ne derece ilgi gösterildiğini dolaylı yoldan gösteren yapıdır. Bir makine mühendisliği öğrencisi olarak söyleyebilirim ki mimarlık bir sanattır ve o türkiyede yok. Var da içinde sanat olanlar iş yapamıyor işte ya da herkes ucuz yollu dümdüz çizen mimarlara para veriyor...

pamukkale turizm

Suit Panda
Zannımca şuanda türkiyedeki en iyi otobüs ulaşım firmasıdır. Bir de anadolu diye alt firmaları vardır ki ikisi de birbirinden sempatik gelirler.

Öyle ki son birkaç senedir hatırı sayılır şekilde çok fazla seyehat etmişimdir ve puanlarımla çok kez bedava yolculuk yapmışlığım da vardır.

Tüm mevzu para da değildir. Yemek servisi saatinde uyuyor olursanız, 'uyuyordunuz uyandırmak istemedik' yazan ufak postit yapıştırmışlığını gördüğüm, tüm çalısanlarıyla son derece kibar ve yardımcı olan firma. Üstelik istanbulda alibeyköy ve dudullu'da durmayarak trafiğe de girmiyor ve en az 1 saat kazandırıyor.

ilk entry

Suit Panda
Gördüğüm kadarıyla yıldız sözlük'ün 23ünde domaini alınıyor, kurulumlar vs. 24ünde ise ilk duyuruyla birlikte ilk entrysi de giriliyor.Veritabanıyla mı alakalıdır yoksa daha öncesinde bir entry daha girip sildiler mi bilmem ama ilk entrynin id'si 2 ile başlar.(bkz:#2)

siyasi başlıklar

Suit Panda
Kimsenin kimseye karıştığı yok. Oradaki 'bence' olayın görüşüm olan kısmıdır zaten ki özgürsek ben bunu dile getirirken kendi görüşümü özgür sınırlarım içerisinde gösteriyorum, kimseye de yaptırım uygulattığım yok ya da böyle bir isteğim de... Nitekim entryim tamamıyla sözlük yazarlarından özeleştiri niteliğinde bir ricadır.Yoksa meselam herkesin hayatına kimse karışamaz. ha nasıl karışamaz, ben bu şekil giyinirim bu bayan şu şekil giyinir şu şekil giyinir. ha hiç kimse hiç kimse karışmaya bi hakkı yok. özgürlüğü bidir. ha başörtü kurban olduğum ya resul allahtan gelebilir amma lakinki öyle değildir. eyyorlamam bu kadar

siyasi başlıklar

Suit Panda
Elbette herkesin bir fikri var ama sözlükte herkesin bir siyasi başlık açma çabası varmış gibi sürekli birileri bir şeyler giriyor.Bence bu sözlüğün gittiği nokta açısından sağlıklı değil ve başka konularda sadece 'daha fazla' başlık girilmeli.

evlenilecek kız

Suit Panda
Şükür ki daha okulun yarısında buldum ben. Bulmasaydım ölmezdim ama hayatım ne olurdu nasıl olurdu bilmiyorum zira kendisi hayatıma girdiğinden beri -klasiktir ama- hiç böyle hissetmedim, böylesini yasamadım.


Doğru kişiyi bulduğunuzu, içinizdeki en ufak noktada bile gerçekten soru işareti kalmadığında, o ana kadar hep hayal ettiğiniz, olmasını istediğiniz düşündüğünüz her şeyi onda gördüğünüzde anlıyorsunuz.

Sonra da 'bu hayallerimin kadınının tırnağını incitmemeliyim, baş üstünde tutmalı, elimden kaçırmamalı ve bundan sonraki hayatında, her gününde en mutlu gününü yaşatmalıyım' dersiniz...

pena

Suit Panda
İstatistiklere bakıyorum, arkadaş en çok eksilenenlerde üstlerde. Bir pena tanımı size ne yaptı nedir derdiniz (lakin güldüm)

Edit: baktıkça insanın eksi basası geliyor ama tutuyorum kendimi