confessions

rober hatemonun yabancı şarkıları

Yıldız Yazar  · 28 Haziran 2017 Çarşamba

  1. toplam giri 83
  2. takipçi 1
  3. puan 2637

efsane türk filmi replikleri

rober hatemonun yabancı şarkıları
(bkz:kader)” Geçen gece çocuk hastalandı. İlacı bitmiş almak için dışarı çıktım. Sağa sola saldırıp nöbetçi eczane arıyorum. Birden durup dururken içim cız etti. Bi baktım gene aynı karın ağrısı. Öyle özlemişim ki seni. Dönerken bi meyhane gördüm, bi' içeri girdiğimi hatırlıyorum bi de rakıya yumulduğumu. Arkasından en az dört cigaralık. Sonra gözümü bi açtım karşıdan karlı dağlar geçiyo. Bi' daha açtım başımda bi' çocuk, kalk abi diyo Kars’ a geldik. Otobüsten indim yürümeye başladım. Dedim Allah’ ım neredeyim ben, burası neresi? Sonra güç bela burayı buldum. Kapının önünde durup düşündüm, dedim Bekir bu kapı ahiret kapısı, burası sırat köprüsü. Bu seferde geçersen bi'daha geri dönemessin, iyi düşün. Ama olmadı, dönemedim. Sonra bak oğlum dedim kendi kendime, yolu yok çekeceksin. İsyan etmenin faydası yok kaderin böyle. Yol belli, ey başını usul usul yürü şimdi! ”

sözlük yazarlarının gördüğü rüyalar

rober hatemonun yabancı şarkıları
Bir keresinde inanılmaz örümcek adam filmindeki kertenkeleye dönüşen profesör tarafından avcılar taraflarında kovalanmıştım.Arkamdan koca bir kertenkele gelmesine rağmen insanlar sanki normal bir şeymiş gibi hayatlarına devam ediyordu.Bir tekel bayiye girip akbilime 5 lira atıp metrobüse bindim ve kurtulmuştum.Yazık herhalde güvenlik izin vermedi turnikeden geçmesine.Bir kertenkele ne kadar basıyodur acaba?

çatacak yer arayan insan

rober hatemonun yabancı şarkıları
Kimisinin hakkaten başından kötü bir şey geçtiği için hali böyle oluyor ama çoğu fazla adamlıktan olsa gerek şuna kitleniyim de ne kadar adam olduğumu anlasın,şuna omuz atayım da ne kadar delikanlı olduğumu görsün gibi gibi anlamsız hareketlerle insanları rahatsız etme peşinde.Semtte çok görüyorum böyle tipler.Bir de arkasında birkaç arkadaşı tanıdığı varsa alemin en büyük delikanlısı olurlar.Tenhada tek yakalasan inim inim inleteceğin adamlar arkasına adam alınca kendini delikanlı sanıyor ya en çok da ona tutuluyorum.

ölmeden önce izlenmesi gereken filmler

rober hatemonun yabancı şarkıları
Çizgi roman filmleri için tavsiyelerim :

Logan
Batman begins
The dark knight
The dark knight rises
Watchmen
Captan America : The winter soldier
Constantine
Sin city
Hellboy
Spiderman 1-2-3
Man of steel
Batman v superman dawn of justice (ultimate edition versiyonu)
Deadpool
X men 1-2-3
X men first class
X men days of future past
Avengers 1-2 (2018 mayıs 3. Film infinity war çıkacak kaçırmayın derim)
Doctor strange
Captan america : civil war
Thor Ragnarok
Guardians of the galaxy 1-2
Blade 1-2-3
Ghost rider 1
Punisher war zone

Karışık tavsiyelerim :

Training day
3.10 to yuma
Snowpiercer
Triple 9
Edge of tomorrow
Chappie
Arrival
Sicario
John wick 1-2
Hacksaw ridge
Blade runner
No country for old men
İnterstellar
Prestige
İnception
The town
Snatch
Lock stock and two smoking barrels
Revolver
The last castle

Yerli tavsiyelerim :

Eşkiya
Gemide
Tabutta rövaşata
Dağ 1-2
Av mevsimi
Kabadayı
Bir zamanlar Anadolu'da
Kış uykusu
Tamam mıyız
Dedemin insanları
Pardon
Babam ve oğlum
Masumiyet
Kader
Beyaz melek
Güneşi gördüm
Yazı tura
Muhsin bey
Hababam sınıfı
Namuslu
Gönül yarası
Anayurt oteli
Her şey çok güzel olacak
Sürü
Yol

justice league

rober hatemonun yabancı şarkıları
film zack snyder filmi olmaktan çıkmış,en önemli sahneleri kesilmiş,joss whedon'ın elinde çürütülmüştür.Warner Bros... Kardeşim siz BvS'den hiç mi ders almadınız?Yönetmen 3 saat film çekmiş neyini kesiyosun?Ulan kestin bari önemsiz yerleri kes.Zack filme darkseid koymuş,yeşil fener koymuş,superman'in siyah kostümle dönüşünü koymuş,sen de gidip bunları silmişsin.Sonra eleştri odağı olup film evreni yıpranınca sürekli çeşitli söylentiler ortaya çıkıyor.Ben affleck batman rolünü bırakıyor haberi görmekten bıktım.Şu ana kadar sinemada gördüğümüz en iyi çizgiroman batman'idir bana göre kendisi.Joss Whedon... Kardeşim sen yenilmezler filmi çekmiyosun,bu adamlar farklı evrenin karakterleri.Dünyayı kurtarıp döner yemeye gitme durumları yok.O nasıl batman allah aşkına?Dc tarihinin belki de en ciddi karakterini sağa sola sırıtır şekilde göstermek için nasıl bir kafa yaşadın? Steppenwolf superman'e 2 dk dayanamadı.Adam yumruk torbası gibi tokatlayıp bir kenara bıraktı.Hayır güçsüz bir karakter olsa eyvallah da çizgiromanlarda wonder woman'ı kılıçtan geçirmişliği var.Darkseid'ın amcası boru değil yani.Neyse kısacası beklentilerin altında kalan bir film oldu benim için.Çocukluğumdan beri bekledim bekledim ama izlediğim film hiç de öyle beklediğime değecek bir film değildi.Hiç olmazsa Deathstroke gördük de biraz keyfim yerine geldi.Reverse flash,black adam,lex luthor, Deathstroke,cheetah ve black mantadan oluşan bir Legion of Doom acayip bir film potansiyeline sahip.İnşallah o da böyle harcanmaz ne diyim...
0 /