confessions

Red John

Yıldız Yazar  · 18 Ağustos 2017 Cuma

  1. toplam giri 90
  2. takipçi 2
  3. puan 2397

yazın hasta olmak

Red John
Bu Ramazan gününde hasta olmayı başardım. Acayip bir kırgınlık var vücudumda, geçmeyen bir baş ağrısı ama en önemlisi ve zorlayanı gözüm ağrıyor. Sabah uzunca bir süre göz kapaklarım ağrıdı, gün ışığına bakamadım. Gün içinde de gözümü sağ sola hareket ettirirken çok fazla ağrı yaptı. Hala da devam ediyor. Ateşimin olmasına ek olarak da normal vakitte de olan kulaklarım kızarıp, yanmaya başladı. Sonuç olarak bugün pek iyi değilim. Yarına geçer umarım.
2

ölüm

Red John
İnsan her an ölüm fikriyle yaşayamaz bu yüzden de beyin akıl sağlığını korumak amacıyla bu düşünceyi düşüncelerin arkasına, hatırlanmamaya çalışacak yere iter.

kaybedilen eşyanın geri bulunması

Red John
Uzun süre önce kaybettiğim çay kaşığımı sabah kahvaltısında bardağımda görünce çok mutlu oldum. İnsan çay kaşığını niye bu kadar sever demeyin. Ben seviyorum. İçtiğim çayın onunla daha lezzetli olduğuna inandırdım kendimi. 6 ay kadar bir süre sonra da olsa çay kaşığımla geri kavuşmak bugün beni çok mutlu etti.

müslüm

Red John
Film genel olarak çok iyiydi. Ben çok beğendim. O yılları çok güzel yansıtmışlar. Baba zamanında çok çile çekmiş. Son sahnede birkaç damla yaş süzüldü tabi. Filmle ilgili beni rahatsız eden tek nokta ise şarkıları keşke Baba'nın sesinden dinleseydik.
6
0 /