confessions

PARS

Yıldız Yazar  · 26 Haziran 2017 Pazartesi

  1. toplam giri 1645
  2. takipçi 0
  3. puan 16960

madonna

PARS

Tam ismiyle "madonna louise ciccone"dur ve popun kraliçesi'dir zira lakabı da öyledir.
Katolik bir ailede doğar ve daha küçük bir çocukken annesini kaybeder. Çoğu kız çocuğu için bu durum, geleceğin en karanlık habercisidir lakin o bunu tersine çevirebildiğini kanıtlar. İlk okulunu dereceyle bitirir ve aynı zamanda da bale yapar (halihazırda atletik olan vücudunun kökeni bu dönemlerde şekillenmeye başlamıştır ve halen fit kalabilmiştir.). Sadece 35$ parayla New York'a bale tutkusu için gelecek kadar cesurdur.

Ardıllarına müzik alanında bir örnek teşkil eder. Sahne sanatları ve kendine has tarzıyla feminizmin de önemli bir temsilcisi olmuştur. Dünyanın en etkili 100 kadınından biridir. Bağışçı bir ünlüdür. Aids'ten dünya barışına kadar farklı yardım kuruluşları için çalışmaktadır. Malavi'de iki milyon yetim çocuk için yardımda bulunmuştur.

magic mushroom

PARS
Bir rivayete göre mario'nun bazı versiyonlarında yediği mantar budur. Normalde değmemesi gereken varlıklara değerek onları öldürebilir ve kendisinin hızlı koşmasını sağlayabilir.

erken kalkmak

PARS
Nereli olduğu mühim olmayan birtakım bilim insanlarının yaptığı araştırmalarda; evcı-toplayıcı insanların, güneş'le yatıp güneş'le kalktığı bulunmuştur. Evrimsel olarak gündüz hayvanlarıyız.En az İki haftalık bir kampın ardından, insan bünyesi ataları gibi düzenli bir uykuya kavuşmaktadır. Yapay ışıklandırmanın olmadığı bu ortamda şafakta kalkılıp geceye doğru uyunur.

şampanya

PARS
Bir fransız içeceği değil mi?Değil. Aslında İngilizler'e aittir. Bulan kişi de christopher merret'tir.

Ayrıca, kanepe ya da balo gibi etkinliklerde sol elde, göğüs hizasında tutulur.
0 /