confessions

OB18

Yıldız Yazar  · 30 Haziran 2017 Cuma

  1. toplam giri 87
  2. takipçi 0
  3. puan 2909

telefonla konuşurken gerilmek

OB18
normalde samimi olduğum, bolca sohbet edip mesajlaştığım biri telefonla arayınca geriliyorum, şöyle bir 3-5 saniye ekrana bakıyorum. sadece telefonda konuşup mesajlaşmadığım biri arayınca sıkıntı yok ama her zaman mesajlaştığım biri arayınca afallıyorum, hani noldu da arıyo der gibi. bu durum sadece bende var herhalde diyordum ama sanırım yalnız değilmişim.

cs:go

OB18
(bkz:cs:go)

Counter-Strike[abkz]Global Offensive, Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen online bir fps oyunu, oyun şu an için steam'de 24 tl civarında.

rekabetçi modda hilelerle karşılaşmadığınız zaman ve bir takım gibi hareket edildiğinde gerçekten bayağı zevkli oluyor, yoksa kafayı yiyebiliyorsunuz.:swh[/abkz]

pilli bebek

OB18
solistliğini cem kısmet'in yaptığı ve behzat ç. dizisinde çalan parçalarıyla birlikte bir hayli ünlenen türk rock grubu, sahne performansları da oldukça mükemmel. siyah beyaz, olsun, haram geceler, fotoğraf, uzun geceler ve eylül akşamı parçaları bir hayli iyi.

ayak burkulması

OB18
2 ayak bileğimde zamanında çatladığı için çokça muzdarip olduğum durum, malum bir kere ciddi şekilde hasar alınca burkulmaya meyilli oluyor ve yolda yürürken bile her an burkulma riski var. burkulmadan sonra yapılacak buz tedavisi çok önemli, anında müdahele edilmezse bilek fazladan 2-3 gün şiş duruyor ve ağrı yapıyor.
0 /