confessions

marifetsiz kazanova

Yıldız Yazar  · 29 Haziran 2017 Perşembe

  1. toplam giri 346
  2. takipçi 9
  3. puan 11031

huawei'in google desteğini kaybetmesi

marifetsiz kazanova
huawei kendi işletim sistemini yapabilir . bu noktada sorun yok fakat amerika patentli , google destekli ,facebook,whatsapp, instg vb. kült uygulamaların desteği vermemesi zaten o işletim sistemini çöp edecektir.zaten yapabilseydi samsung yapardı ve onca piyasada cihazı varken google 'a boyun eğmezdi .marketi zenginleştirmek malesef cok uzun yılları alacak ve alışılmışı değiştirmek neredeyse suan için imkansız

yalnızlık

marifetsiz kazanova
Yanımda kimse olmadığından değil yalnızlığım, yalnız olduğumu söyleyebileceğim kimse olmadığı için yalnızım ben.yalnızlığa dair ahmet altan tasvirini çok severim ,yalnız insan boş insandır ve yalnız insanlar kolay kanarlar .aha bu da benim tespitim .

zekasıyla erkeği ezen kadın

marifetsiz kazanova
bu genetik şifre akışı olsa gerek, yasaklanmış meyveyi yedikten sonra, bir ısırıkta adem'e attıran korkulası bünye. zekasına değil, duygularına çalışın. kadın pozitif bir bünye üzerine kuruludur, iletişim derslerinde bize öğretilen, kadının ayrı algı yeteneği vardır. sahip olmak istediği şeyleri pozitif algılar.

örnek: mağazada 5,99 tl deterjan fiyatı

kadın algısı : 5 tl dir bunu 5 liraya yuvarlar
erkek algısı : 6 tl dir bunu 6 liraya yuvarlar

daha çarpıcı örnek ise, kulaktan beyine ilerleyen kelimelere sembol denir. bir kadına bir sembol verdiğinizde yani bir kelime söylediğinizde, kadın bunu zihin datasında 13 ayrı şifre ile depolar. bu erkekte sadece 3 dür.
daha basite indirgersek örneğin erkeğe su dedik, erkek bunları 3 şifreyle işleme koyar.

su=hayat
su=likit
su=şeffaf

gibi, ama kadın böyle mi? 13 ayrı çözümleme. varın gerisini siz düşünün. 13 ayrı strateji, 13 ayrı plan gibi.
o yüzden kadına daha temkinli yaklaşmak gerekir. karşınızdakini tanıyın özelliklerini bilin yeter.
erkek formülü basit, kullanın bunu, ezdirmeyin lan kendinizi
başarı = iki damla göz yaşı

a haber

marifetsiz kazanova
ben de ahaber in anlattığı türkiyede yaşamak istiyorum ekonomi uçuyor avrupa bizi kıskanıyor herşey çok güzel.İngiltere'ye 8-0 yenildiğimiz dönemde A Haber olsaydı milletçe o derin travmaları yaşamazdık. A Haber yeni yöntem ve terminoloji geliştirir,8-0'lık o hezimeti tarihi bir zafer olarak yansıtır, milleti mutlu ederdi.Bizim kuşak Ahabersiz büyüdüğü için depresyona çok çabuk giriyoruz

kedi maskotu

marifetsiz kazanova
Amasya'da soğuktan donmak üzere olan ve korunmak için yaklaşık 3 ay önce adliye binasına giren bir kedi, binada görev yapanlar tarafından sahiplenildi. Zamanla binaya alışan ve çalışanlar tarafından "Adalet" ismi verilen kedi, serbestçe koridorlarda geziyor, koltukların üzerinde uyuyor. Kedideki rahatlık beni benden aldı. biz insanlar olarak o kadar rahat giremiyoruz. yada koltukta yuvarlanamıyoruz.

böğür

marifetsiz kazanova
eski türkçede oldukça yaygın bir kelimedir. anlamı ise böbrek demektir. halk dilinde bu böğür olarak kalmıştır. ''böğrüm ağrıyor '' diye cümle içerisinde de kullanılmaktadır. ayrıca göğüs anlamıda vardır. '' böğürmek'' tabiride burdan gelmektedir. avası çıktığı kadar bağırmak,göğsü çıkacak kadar bağırmak anlamında da kullanılmaktadır.

maya takvimine göre ölmüştük

marifetsiz kazanova
Aslında bir yıl 365.25 günden onbir Dakika ve birkaç saniye daha kısadır. Bu yüzden de zaman içinde takvimle mevsimler arasında bir ayırım ortaya çıkmaktadır. 1582 yılında takvimi aydönümüyle aynı konuma getirmek için Papa 13. Gregory, fazladan on günü bulunan bir takvim bastırdı. Julian takvimini yeniden düzenleyerek bir yüzyıl kapayan ve 400′e bölünemeyen yıllar sıradan yıllar olacak ve artık yıllar sayılmayacaktı. Bu Gregorian sistemine göre 1600 ve 2000 (400′e bölünebilen) yıllar artık yıllarken, 1700, 1800 ve 1900 böyle değildir. Bugün bu sistemi kullanmaktayız

kilo vermenin kısa yolu

marifetsiz kazanova
Basit şeker ve basit şeker içeren besinlerin tüketiminin sağlık için zararlı olduğunu artık bilmeyen yok. Elinizden geldiğince şeker tüketiminizi azaltmaya ve mümkünse sıfırlamaya çalışın. Tatlılarınızı şeker yerine meyve püresi veya meyve suları ile yapabilirsiniz.

peçeteyi en çok kullanan ülkeyiz

marifetsiz kazanova
Peçete ve tuvalet kağıdı geçen yıla göre yüzde 40'ın üzerinde fiyat artışıyla kağıt ürünleri kategorisinde fiyatı en çok artan ürünler oldu. yakında nefes almak da parayla olacak. teknoloji neden geri dönüşümlü yada kendi kendini temizleyen peçete üretilmesine olanak sağlamıyor? aslında kişisel ihtiyaçların yoğunlukta olan metaryallerde düzenleme yapılsa dünya daha yaşanılır bir yer olur.

palu ailesi rezaleti

marifetsiz kazanova

2 haftadır dizi gibi izlediğiniz palu ailesinin gizemi çözülecek elbet. akabinde yüksek cezalar verilecek ki vicdanlarınız soğusun. sizler zafer kazandığınızı düşünürken nice palu ailesinde gencecik çocuklara tecavüz edilecek, öldürülecekler. şu anda bile x bir köyün x bir hanesinde kendi yerel mesihliğini ilan etmiş, bütün köyü avucuna almış bir cani yaşıyor olabilir. belki tam şu an bir çocuk gördüğü işkenceden kurtulup bir devlet kurumuna sığındı ve yarın aynı eve iade edilecek. hani diyorlar ya “böyle bir ihmal varsa ilgililer hesabını verecektir.” ne zaman verdiler sanki. bakın bunları yazmak suç, o ihmali yapıp çocukları o kansızlara teslim etmek suç değil.

neyse ne işte ahali. sizin bu okuduklarınızın benzerlerini, belki daha da kötülerini duymuş/yaşamış binlercesi vardır etrafınızda. yani siz görmediğiniz için hiç varolmamış olmuyor bir şeyler. palu ailesiyle de ilgisi yok; koca bir çark, içinde ufacık bir zerre bunlar, dişli bile değil.

ne olursa olsun cehalete teslim olma türkiye, ne diyeyim.

namaz

marifetsiz kazanova
müslümanım diyenin günde 5 vakit kıldığı , islamın farzlarından biridir. Son günlerde vakit namazlarında cami nüfusunun arttığını gözlemliyorum .
namazın insan ruhunda temizlik yaptığına inanılır . psikolojik sorunları olanlar için dini reçetedir.patolojik derecede ruhi bunalıma girenlerin bile namaz kılmaya devam ettiklerinde hiç ilaç almasalar bile düzeldiklerine inanılır .yan etkisi yoktur .
son günlerde sözlüğe yazamıyor olsam da takip ediyorum
0 /