confessions

Mabakoh

Yıldız Yazar  · 26 Haziran 2017 Pazartesi

  1. toplam giri 39
  2. takipçi 0
  3. puan 2847

sözlük yazarlarının en sevdiği renkler

Mabakoh
Her bir renk bir diğerinin yanında olduğunun ötesinde güzelliklere sahip olabildiği için, tek bir renkle sınırlandıramam en güzel sıfatını. Özellikle color scheme ile karşılaştıktan sonra, bana en uzak ve sevimsiz gelen renklerin bile muhteşem uyumlar yakalayıp, en sevdiğim renklerin bile onların yanında sönük kaldığını gördüğümden beri bütün renkler benim için en sevdiğim renktir.

lorem ipsum

Mabakoh
Lorem ipsum dolor sit amet olarak başlayan, günümüzde websiteler hazırlanırken sayfanın boş durmasını veya ahsgshah gibi insanın içini burkan yazılar yerine Latince kelimeler ile doldurulmasını bu sayede de sayfanın içerik eklenmiş haldeki görüntüsünü test etmeyi sağlayan metinlerdir. lipsum.com adresinden istenilen boyutta(kelime, paragraf, harf) lorem ipsum metni üretilebilir.

hannibal lecter

Mabakoh
Öldürdüğü insanları yemesiyle ünlü (bkz:yamyamlık) bir hayali psikopat, seri katil, doktor... Öldürdüğü insanın hiçbir organının ziyan olmaması konusunda takıntılı bir kişidir. Asıl mesleği cerrahlık olsa da hayatını psikiyatr olarak devam ettirmektedir. Aynı zamanda sanat çeşitli dallarıyla gerek seyirci gerek yapıcı olarak ilgilenir. Özellikle müzikle ilgilidir ve piyano çalar.
ilk yediği insan eti, ikinci dünya savaşı yıllarında yediği kız kardeşidir.

Yemekle sanatı birleştirerek görsel şölenler hazırlar ve misafirlerini her zaman memnun eder(tabi ki onları sonraki yemek için dondurucuya atana kadar). Yemeğe olan ilgisi küçük yaşlarda, aşçılarının hannibal'a anlattığı yemek tarifleriyle başlar (bkz:bir hayvanın en lezzetli organı dilidir).
...
0 /