confessions

Karisikkulaklik

Yıldız Yazar  · 26 Haziran 2017 Pazartesi

  1. toplam giri 1057
  2. takipçi 20
  3. puan 13584

yıldız sözlük itiraf

Karisikkulaklik
İtiraf ediyorum, artık insanların kimse için iyilik yapmadığını fark etmeye başladığımdan beri çevremde kimse kalmadı. Herkesin bencilce fikirlerine gömüldüğünü aslında sizle olan ilişkisinin bile tamamen kendi için olduğunu gördüğünüz anda bağlar kopmaya başlıyor.
Kendimi o kadar karaktersiz hissediyorum ki, herkese göre şekil almaktan ben olamamışım. Ama çok iyi arkadaş, çok anlayışlı biri, sözüm ona çok "uyumlu" birisi olup çıkmışım. Bu kız neyi yapar, neyi yapmak istemez, neyden rahatsız olur kimse bilmiyor. Çünkü ben bilmiyorum. Kimse bana bunları tercih etme fırsatı vermemis ki bu zamana kadar. Kendi benliğinde kaybolmuş insanların rüzgarında ordan oraya savrulmuşum yıllardır. Bunun farkına vardım ve "hayır ya bence şöyle ya da ben böyleyim" dediğim noktada da çoğu insanı kaybettim. Yazık.

motor sürücüleri veri tabanı

Karisikkulaklik
Edit: Kendi açtığım posta yazmak saçma gibi ama belki ihtiyacı olanlar kullanır diye tekrar hortlatıyorum başlığı.İlk motor olarak apache tvs 150 aldım henüz kullanmak nasip olmadı ama inceleme videolarından anladığım kadarıyla kendisi tam bir başlangıç motoru. Parçası Honda vs gibi çabuk bulunmuyor baştan uyarayım. Alır almaz kaza yaptığımız için parça muhabbetine bodoslama girdim bulmak bir nebze zor gerçekten. Kullanmaya başladığımda tekrar açıklamasını eklerim zaten.

seyyah mühendis

Karisikkulaklik
İnstagramda severek takip ettiğim kişilerden biridir. Bi aralar rose dediği bi sevgilisi vardı ben ondan ayrıldığı döneme denk geldim sanırım sonra o evlendi falan. Biraz dramdan beslenen bir yanı var hayatta kendisinin.

jinekologların muayeneden önce evli misin diye sorması

Karisikkulaklik
Jinekolojik muayenenin ne olduğunu açıklama ihtiyacı hissediyorum şuanda. Doktorlar bunu hal hatır sormak için değil bakire olup olmadığımızı öğrenmek için soruyor ve duruma göre elle ya da cihazla içten muayene yapıyorlar. Sanıldığı gibi art niyet aradığımız bir durum yok ortada.
Iki sorunun arasında dağlar kadar fark var çünkü ikisi farklı sonuçlar veren sorular. Evli misin sorusuyla bakire misin sorusu nasıl aynı sonuca çıkabilir ben algılayamıyorum.
Yok evli değilim ama cinsel hayatım var demek zorunda bırakan bir sorgu bu. Dikkat etmenizi rica ediyorum, soru değil sorgu. Çünkü muayeneniz için bilmesi gereken bilgi medeni hal değil. Kimliği veriyorum ben arkasını çevirip baksın çok merak ediyorsa.
Başka bir noktaya değinecek olursak, bir kadın bekaretini kendi rızasıyla kaybetmemiş de olabilir evli olmadığı halde. Düşük ihtimal bile olsa kimseye böyle saçma sapan sorma şekilleriyle travmatik durumlar yaratmaya hakları yok. Soru çok basit. İhtiyacı olan bilgi bakirelik durumuysa, "bakire misiniz?" diyecek.

çayistanbul kitap cafe

Karisikkulaklik
Eyüp'ün gürültüsünden uzak, ulaşıma 2 dakika mesafede arada kalmış bir kafe. İnternetten keşfettim ve ders çalışmak için geldim. Aşırı verimli bir yer. İçi ev gibi dizayn edilmiş, masa lambanıza kadar düşünülmüş bir mekan burası. İsteyenler için açık alanı da bulunmakta. Ancak açık alan ders çalışmaya pek uygun değil. Menüsünden bi öneride bulunamayacağım ama fiyatları da çok pahalı değil. Evde ders çalışamayanlar için kütüphanede 1 saat yer aramaktansa 1 saat yol gelip keyf yapılabilir diyebilirim.
0 /