confessions

ideaswonderland

Yıldız Yazar  · 26 Haziran 2017 Pazartesi

  1. toplam giri 667
  2. takipçi 14
  3. puan 8240

24 haziran 2018 türkiye genel seçimleri

ideaswonderland
Malum tarafın oy oranlarının giderek düşmesinden ve bu gidişatın 2019'a kadar kolay kolay değiştirilemeyecek olduğunu fark etmelerinden dolayı daha fazla oy kaybetmeden işi hemen bitirmek için apar topar yapılacak olan seçimdir. Bu kadar erkene alınmasının sebebi bazı partileri saf dışı bırakmak olabilir, bilemiyorum. Zira ysk başkanı da bazı partilerin seçime girip girememesi konusunda herhangi bir fikre sahip olmadığını açıklamıştır. Umarım bi sıkıntı çıkmaz da oyumu rahat rahat kullanırım.

disney vs pixar

ideaswonderland
kanaatimce disney'in yapımları daha çok çocuğa hitap ederken pixar'ın filmleri tüm aileye hitap etmektedir. ben oyumu pixar'dan yana kullanıyorum. listeye daha dikkatli bakınca da sevdiğim tüm filmlerin pixar tarafında toplanmış olduğunu görüyorum. wall.e cars, monsters inc. inside out ve izleyenlerin tam bir görsel şölen dediği coco ile olayı çok ayrı boyuta getiriyor zaten pixar.

ntvspor

ideaswonderland
Çook uzun zaman önceydi ntv la liga ve nba maçlarını ve yayınlardı. Bu sebepten dolayı ben hep salonda uyurdum. (Nihat real socieadad'da oynuyordu, kobe ise ortalığı kasıp kavuruyordu falan) eğer ntv o zamanlardaki gibi böyle kaliteli ligler maçlar vs. yayınlayacaksa ntvspor'un kapanması iyi olmuştur diyebiliriz. Zaten mevcut durumunda aralıksız belçika ligi yayınlıyordu, baymıştı artık.

ring sırası

ideaswonderland
Tamamen ring firmasının olayı öğrenciyi soyma durumuna indirgemesinden kaynaklanmaktadır. Adamlar sefer sayısını az, talebi yüksek tutuyor ki hayvan gibi kâr etsinler. Öğrenciyi düşünen bir insan evledı yok şu okulda amk. Herkes bize potansiyel para olarak bakıyor.Halbuki ringleri ücretsiz olan üniversiteler de mevcut. Onlar yaparken bizim okul neden yapamıyor bunu? Yıldız'ın öğrencileri o üniversitelerin öğrencilerinden daha mı zengin?
0 /