confessions

cicili_bicili

Yıldız Yazar  · 29 Ocak 2018 Pazartesi

  1. toplam giri 209
  2. takipçi 0
  3. puan 2523

gmail

cicili_bicili
Google'nin mail servisidir. 01.04.2004 yılında hayata geçmiştir. Ara yüzünün kolay kullanımı sayesinde rakiplerini hızla geçmiş ve şu anda açık ara en çok kullanılan mail hizmeti olmuştur.

dövme

cicili_bicili
yaptırmak istediğinizde artısı ve eksisi ile düşünüp, 20 yıl sonrasını da düşünmenizi önerdiğim eylem. Sonrasında sildirmek istediğiniz de hem zaman hem de para konusunda kaybınız çok büyük olabilir. Bunun için Dövme silme kremi uygulamanızı tavsiye edebilirim. Hem uygulama maliyeti düşük hem de işe yarıyor.

bkmkitap

cicili_bicili
Özellikle %70 indirimler ve kargonun 1 tl olması ile cazip gelmiş kitap satış platformu. daha önce bir kaç kere kitap almış biri olarak şu ana kadar kitaplarda ve kargoda bir sorun yaşamadığımı söyleyebilirim.

isfanbul

cicili_bicili
Nasıl bir şehirdir anlamadım. 22 milyar dolar borcu var ama başkanlığı almak için Türkiye neredeyse ekonomik olarak çökertiliyor. Ne değerli hırsızlarmışsınız yahu. çaldınız çaldınız bitiremediniz.

vebuu

cicili_bicili
Genellikle rusya ve ukraynalı katılımcıların olduğu bir mobil uygulama. Browser'dan da kullanabiliyorsunuz. En büyük avantajı sınırsız mesajlaşma hakkının bulunması. Uygulamayı ve Browser girişini buradan yapabilirsiniz.

polimer kil

cicili_bicili
Oyun hamuruna benzese de daha çok hobi malzemeler, dekorasyon ve takı malzemelerini yapmak için kullanılan çok kolay şekil alabilen ve fırınlandığında da seramik gibi sertleşen ve boyutunu koruyan hede.
Edit: tüm renk seçeneklerini sanatgücüm 'de bulabilirsiniz.

eurolab

cicili_bicili
firma, kuruluş ve bireylere test ve analiz hizmeti veren avrupa'nın en gelişmiş laboratuvarlarından birine sahip olan %100 türk sermayesi ile kurulan ve faaliyetlerine devam eden son derece başarılı bir kurum.

türcert

cicili_bicili
kalite yönetim sistemleri ve ürün belgelendirme hizmetleri veren bu alanda türkiye'nin en başarılı şirketlerinden birisi.50.000 tl sermaye ile hasan kutlu tarafından 2015 yılında istanbul'da kurulmuştur.

telefon takip programı

cicili_bicili
Android Telefonların yapısı gereği her türlü ses ve yazının bir başka kullanıcıya aktarılabildiği bir casus telefon uygulamasıdır.

"Yazılım sadece Android telefonlara yüklenebilir. iPhone'a yüklenen bir yazılım dünya üzerinde bulunmamaktadır." kaynak olarak buraya bakarsanız konu hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

playstation 4

cicili_bicili
Dünyanın en popüler oyun konsolu. Oyunların kırılması ile birlikte sanırım herkes bu konsolu tercih ediyor. Abd'de kara cuma'da 200 dolara satılmakta. Türkiye'de ne olacak beklemekteyiz. Özellikle ps4 Oyun kilidi açtırmak, oyun yüklemek ve her türlü bakım servisi için ps4servisi'ni aramanızı öneriyorum.

a101

cicili_bicili
bim ile birlikte en ucuz gıda ve ihtiyaç ürünlerinin satışının yapıldığı genellikle orta gelirli yada düşük gelirli mahallerde şubeleşen market zinciri. Eğer ucuzlukları takip etmek istiyor iseniz a101 aktüel ürünler'ini bu kataloglardan takip edebilirsiniz.

teff çayı

cicili_bicili
kestane tadında bir tahıl bitkisinden elde edilen çay. bu bitki etiyopya kuzeyinde yetişse de oradaki şartlar sağlandığında her yerde yetiştirilebilir bir bitkidir. tam anlamı ile endemik denemez bu yüzden.
teff çayı beyaz, kahverengi ve kırmızı tonlarda olur. rengine göre tadı da değişir. kahvaltıdan önce aç karna içilir ve metabolizmanızı düzenleyerek zayıflamanıza yardımcı olur. içinde yok yok. kalsiyum protein ve demir bakımından zengin bir bitkidir. sizi tok tutar, sindirim sisteminizi düzenler dolayısı ile zayıflamanıza etki eder.

ferolle aşk parfümü

cicili_bicili
4 aydır kullandığım parfüm markasıdır. Bu markadan önce davidoff kullanıyordum. Oldukça etkili olduğunu söyleyebilirim. Özellikle yaz aylarında ferah bir kokusu olduğu için kullanılması daha etkili olur. Özellikle kız arkadaşımdan olumlu tepki aldığım için kullanmaya devam edeceğim gibi.