confessions

artyom

Yıldız Yazar  · 4 Eylül 2017 Pazartesi

  1. toplam giri 94
  2. takipçi 0
  3. puan 3090

ytü'de heykel olmaması

artyom
heykel yapılacağına barok tarzı yapılar inşa edilirse çok daha estetik görünür örneğin yeni yapılan misafirhane ve okulun içine yapılacak türgev okulu barok tarzı mimari ile inşa edilebilir ama tabi ki böyle bir şey yapılmayacağını bilyoruz

hülagü han

artyom
kendisi türk değil moğoldur ayrıca abbasilere karşı sefer düzenlerken kutaybe bin müslim'in türklere karşı yaptıklarının öcünü almak gibi bir motivasyonu hiçbir zaman olmamıştır.

kanada

artyom
yüzölçümü bakımından dünyanın en büyük 2. ülkesi. başkenti ottowa en büyük şehri ise toronto'dur. resmi dili ingilizce ve fransızcadır. hem ingiliz milletler topluluğu hem de frankofon üyesi tek ülkedir. devlet başkanı ingiltere kraliçesidir ve kraliçe her 5 yılda bir diğer ingiliz milletler topluluğuna üye ülkelerde olduğu gibi bu ülkeye de vali atar. asıl yerli halkı olan inuitler maalesef bugün ortada yoktur.ülke dünyanın en huzurlu ülke sıralamasında her zaman kendine ilk 5'te yer bulur her yıl az sayıda göçmen alır. ve göçmenlik kuralları çok katıdır.

göçmenlik için bilgi almak isteyenler

amerika birleşik devletleri

artyom
en zengin eyaletler : california,maryland,new york
en fakir eyaletler : mississippi,arkansas,tennessee
en soğuk eyaletler : alaska,mınnesota
en sıcak eyaletler : florida,arizona
yüzölçümü en geniş eyalet : texas
yüzölçümü en dar eyalet : rhode Island
demokrat partinin kalesi olan eyaletler : mınnesota,california,maryland,connecticut,washıngton,oregon
cumhuriyetçi partinin kalesi olan eyaletler: texas,north dakota,south dakota,nebreska,kansas,oklahoma

norveç

artyom
İskandinav Yarımadası'nın batısında bulunan ülke. Başkenti oslo ,nüfusu yaklaşık 5.3 milyon. AB üyesi değiller. dünyanın en huzurlu ülkelerinden biri olarak gösteriliyor. en büyük sorunu artan yaşlı nüfus ve işgücü eksikliği olduğu için her yıl belirli sayıda göçmen almaktadırlar. Bu ülkeye göçmek isteyenler şu sitelerden bilgi alabilir :

https://www.norway.no/en/turkey/
https://www.udi.no/en/

sakarya

artyom
nüfusu 1 milyona yakındır. merkez ilçesi adapazarı'dır fakat son dönemde en gelişen ilçe serdivan'dır. doğal güzellikleriyle ünlü ilçesi sapancayı'da son 2 yıldır araplar istila etmektedir ve konut fiyatlarının inanılmaz artmasına sebep olmuşlardır.

mossad

artyom
mevcut başkanı yossi kohen'dir çok fazla komplo teorilerine konu olup dünyanın en güçlü istihbarat teşkilatı olarak kabul edilirler fakat mahir kaynak beye göre kgb ve mı6 ,mossad'dan daha güçlüdür.
0 /