confessions

61baba61

Yıldız Yazar  · 28 Haziran 2017 Çarşamba

  1. toplam giri 56
  2. takipçi 0
  3. puan 2860

aşure

61baba61
Alevilerin çok değer verdiği bir durumdur,cumaları whatsapptan size cuma mesajı atmayan birisi eğerki aşure zamanı size aşure getiriyorsa o kişi muhtemelen alevidir.

ytü öğrencilerinin okuldan memnun olmamasının nedeni

61baba61
En büyük sorun okulun sistemidir.Çünkü okula ilk 10 bine giren adamla atıyorum eğitim fakültesindeki okuyan başka bi adamın 200 binle girmesi ve okul nezlinde eşit sayılması.Bir diğer trajedi ise ismi “teknik üniversitesi”olan bir üniversitede iibf gibi bir fakültenin olması yada yabancı dil bölümlerinin olması.Yani böyle uç örnekler olan bir üniversitede diğer saçmalıklardan bahsetmeye gerek bile kalmıyor,bence.
1

kalite ve verimlilik kulübü

61baba61
kulübü sevmesem de bu başlıkta biraz hakkı yenmiş.kulüp genel değerlendirildiğinde gayet başarılıdır.2016-2017 öğretim yılında başarısız bir dönem geçirmiş fakat yinede güzel 1-2 etkinliğe ev sahipliği yapmıştır.ama bu tarz kulüpleri boş bulduğum için gereksizdir,ortalamanın altında bir sosyal hayata sahipseniz üye olmanız gerekir ama bu sosyal hayatınızı canlandıracak tek yol da değildir.bence kulüpler gerekli değildir fakat doğru kullanıldığında yararlı hale getirilebilir.

kayıntı

61baba61
yemek vakti müşterilerin masalara çantasını bırakma gibi bir huyu vardır.böyle bir şey başka bir tek metrobüste yaşanır.davutpaşaya gelenlerin yarısının metrobüs kullandığını işin içine katarsak normal bir durumdur.

tinder

61baba61
türkiyede kullanım amacı başlığı açan arkadaştan anlaşılacağı üzere "evllilik app"dir.televizyonda evlilik programlarının yasaklanmasından sonra en çok indirilenler arasında yerini almıştır ülkemizde.ama uygulamanın asıl amacı tek gecelik ilişki üzerine olup amerikada starbucks şubelerini doldurmasıdır.
0 /