confessions

4respect

Yıldız Yazar  · 4 Temmuz 2018 Çarşamba

  1. toplam giri 85
  2. takipçi 0
  3. puan 1242

4respect kimdir

4respect
4respect geçmiş yıllarda bizzat ben idim. Google 4respect yazıldığı vakit imzamın bulunduğu tüm projeler listelenirdi ne zamana kadar 4respect adlı albüm çıkana kadar tabii ki. Animeler, diziler vb yabancı altyazılı olan videoların türkçe çevirilerinden tut yazılımını yaptığım web sitelerine kadar herşey çıkıyordu. Şimdi İlk sayfada yine yerim var fakat şuanda olan şey

yazarların uyku süresi

4respect
Kişiden kişiye değişen bir olay. Çok fazla uyurum, uyumayı seviyorum ama düzensiz bir şekilde. Gece uyanıp sabahlara kadar takılmak ya da sabah uyanıp öğlen tekrardan uyumak gibi, o anki işime göre kafama estiği gibi uyuyorum. Güzel bir şey fakat yararlı mı zararlı mı orası beni ilgilendirmiyor, bu şekilde mutluyum.

yazılım

4respect
Yazılım zor bir kavramdır. Çok karışık anlamsız derecede yazım kuralları vardır. Türkçede sayısız kelime ve kelime anlamları olduğu gibi yazılımında kendine has dillerinde kendi kuralları ve anlamları var. Şahsen severek yaptığım bir meslektir. Çok fazla süre harcayarak birşeyler ortaya çıkartılıyor. Kendinizi bilgisayara odaklayıp günlerce bir şey karalamaktan, yazmaktan ibaret oluyor ama özünde güzel zevkli bir meslektir.

şirket açmak

4respect
Bir şirket kurmak güzel ve eğlencelidir. Neden eğlenceli acaba? Çünkü bir insan kendi işini kuruyorsa o işten zevk almayacağı için kurmaz, aksine zevk alacağı, seveceği işi seçerek işini kuracaktır. İş kurmakla bitmiyor artık çok fazla sektör çok fazla rekabet var piyasada. İlk olarak temelini hazırlamalı kendini dış insanlara kanıtlamalısın. Biraz kendine referans toplayarak iş kurma yoluna girişebilirsen daha güvenli olacaktır. Dışarıdan yatırımcı'da ayarlayabilirsen kendine rahat edersin. Tabii her sektörde bu şekilde olamayabiliyor. Başarıların devamını dilerim. :)
0 /