yalnız insanlar

10th of november
bu entry altına en güzel yıldız tilbenin ''karşımda milyonlar varken yapayalnızım, ama yapayalnızken tek kişi yokken bi o kadar kalabalığım'' sözü.
yalnızlık kişiye göre değişir. kimisi yalnızlıktan haz duyuyorken kimisi bu durumdan hiç hoşnut değildir.
yalnızlık insanlara başka bir boyuta taşır. yalnız insanlarda yalan söyleme, yaşanılmamış bir olayı yaşanmış gibi kurgulama yada zihninde farklı olaylar yaşama gibi pek çok değişik durum yaşarlar.
toplumda dikkat çekmek için anormal davranışlarda bulunur fakat bu onları dahada yerin dibine sokar.
şunu bilelim ki bir insan çok gülüyorsa o kişi yalnız bir insandır. bu yalnızlığı derinliklerinde yaşar.
prangasparadise

Yalnız insanlar ikiye ayrılır; çok istemesine rağmen arkadaşı olmayanlar bir de kişinin kendi cevresinden herkesden kendi isteğiyle uzaklasması. Kendi isteğiyle uzaklaşan bireyler genel olarak kendi yapısına uygun yani kafa yapısına uygun kişiler bulamadığından uzaklaşıp her seyi kendi içinde çözmeye çalışan kisilerdir.bu bireyler güçlü kişilerdir.cünkü bu kişiler hayatta kalmak için kimseden medet ummayan kişilerdir.Bu insanların bir hedefi vardır. Hiçbir şeyi kafaya takmazlar.Odak noktaları ulasmak istedikleri hedeflerdir.
yildizrobotics
Bu başlıkta iki tamamen zırva entry okudum. Yalnız insan yalnızlığı kendi seçebilir ama genelde güçlü olduğundan değil, sağlıksız bir zihni olduğundan bu durumu seçer. Bunlara asosyal denmeyebilir, sosyal fobili de denmeyebilir, belki "Sosyal olmak zor geliyor ve kaçışı tercih ediyor" denebilir, yine belki nadir de olsa sosyalliği sevmiyor da olabilir veya yalnızlık tercih sebebidir. Güçlü insan sadece yalnız insan değildir, bence asıl güçlü insan ilişkilerinde haddi bilen, mesafesini kişiye göre koruyan, bağları güçlü insandır. Güçlü olup yalnız olmak da mümkündür ama bu genelde ruhsal dayanıklılıktan öte değildir.

Ayrıca sosyal fobili ve/veya asosyal insanların zaman zaman kendini yerin dibine soktuğu görülür, lakin yalnız insanların belirli bir kısmı bu gibi kişilerdir.