vücut estetiği

yildizrobotics
Sadece kadınlara özgü olan değildir. Mesela benim bacaklarım oldukça estetik ama olay göbeğe gelince aman Allah. Rengi falan güzel gerçi, sağlıklı insan teni rengi (Yüzüm kırmızıdır mesela, başta şekerden) kıl da yok ama hacimli de ne kelime, bildiğin duba duba. 130 kiloya yakınım, tekrar biraz kilo aldım son ilacım nedeniyle ama kestiğim için tekrar kilo veriyorum. Askerlik sorun olmasa bari.

Kadın vücudu ise benim için tapınaktır. Ruhumun tapınağı. Hepsinin değil gerçi, özellikle manken vücutlularının. kalçadan bele, belden üst bölgeye kadar (95-63-90 vücut, 1.70+ m) olan vücutlarının eğer vücutlarının görüntüsü de lekesiz ve kusursuz vesaire ise işte o zaman ben ruhumun derinliklerinde yatan hoşnutsuzluğu bir anda yok ediyorum. Kendim çok da yakışıklı değilim ama güzel olmayan kızlara, yani çoğu kıza karşı bir şey hissedemiyorum. Hani ruh eşim de olsa olmuyor. İhtiyaçlarım dolayısı ile hep mükemmel hatunlar seçtim. 1 hafta, tam bir hafta sarhoş gibi gezdim. O yüzden güzel kız candır. Güzel kızlar, hayatın tadını çıkarın ama bu iğrenç erkek zihniyetine de kendinizi kurban etmeyin. Zaten 30-40 arasında üzülmeye başlayacaksınız, çoğunuz. Güzel kızlar hayatın amacıdır. Aslında gerçekten öyle. Kadınlar için de estetik erkekler candır. Bu yüzden kilo veriyorum. Hayatımın asıl amaçlarından biri kadınlarla beraber mutlu olmak. Belki de asıl amacı bu. Evrimsel olarak da erkek kadın ilişkileri çok önemli aslında, zira dünyanın dini açıdan bakmaz isek amacı bu. Zihin uyuşmayınca uzun süreli beraberlik olmuyor ama sapyoseksüel akıma karşıyım arkadaş. O yüzden bir orta yolu bulmalı gibi.
kuaterik
Vücut estetiği kişinin sağlığını gösterir, sağlığı ise ne kadar sağlıklı çocuk yapacağınızı gösterir. Mesela karadeniz burnuna sahip olmak güzel değildir hokka gibi burun varken. Karga burunluların soluma sorunları . Şişmanlık ve aşırı zayıflılık da hastalık belirtisidir. Ya şekeri vardır ya tiroitlerinde sorun vardır ya da psikolojik sorunu vardır. Beyin ilk görüşte bunları değerlendirir.

yildizsozluk/foto
Çocuğu hayal edin..