trump’ın türkiye’yi tehdit etmesi

alfa
rahip mi yoksa ajan mı olduğu mahkemede belli olacak bir adam üzerinden hem de pabucumun hukuk devleti amerika’nın Başkanı tarafından , türkiye’nin Tehdit edilmesine verilecek en güzel cevap , rahibin yeniden içeri tıkılması olur.

Havlayan ama ısırmayacak köpeğe verilmesi gereken tepki , sözle falan olmaz .brunson’u isteyecek kadar yüzsüzsen fethullah’ı verecek kadar cesur olmalısın Trump efendi , Gelmiş geçmiş en büyük proje başkanı olduğunu bütün dünya biliyor .oraya buraya sallamaktan vazgeçsen de sana ne emredildiyse yapsan adam delikanlı çıktı derler . Dünya savaşı istiyorsa canın , bu kez gelişen savaş teknolojisi sayesinde amerika’da Taş taş üstüne kalmaz , bilesin.
2. Dünya savaşımı lan bu ,yıl olmuş 2018
PARS
"türkiye'ye dayatma uygulayanamaz." yeterli bir savunma cümlesi değildir. türkiye'nin yapması gereken resmi açıklama güçlü olmalıdır. "bizi tehdit edenler karşılığını bulacaktır!" demek gibi.mamafih yaptırım uygulayan bir devlete politik karşılık olarak verilecek en uygun yanıt karşı yaptırım uygulamaktır. incirlik üssü'nün kapatılmasını savunanlar bile vardır. usa zaten türkiye'ye karşı cephe almış durumdadır. papaz, baş piskopoz olarak bile atansa...