tanıştığı her insana potansiyel sevgili gözüyle bakan insan

Karisikkulaklik
Kalıcı dostluklar oluşturamazmış gibi geliyor. Devamlı kendini ve karşısındakileri yıpratır. Beklentilere girer ama karşılığını görmedikçe ruhsal dengesi bozulur. Bu tarz insanlar belli bir sayıdan sonra "bütün kızlar - erkekler aynı yha" triplerine girmeye başlarlar. Hepsi aynı değil güzel kardeşim. Sen hepsine aynı şekilde yaklaşıyorsun. Hepsini aynı şekilde görmeye çalışıyorsun. Olay sadece sende bitiyor.
( Edit
dmytrochygrynskiy
böyle bir niyette olduğunu farkettiğiniz an, sizde hayal kırıklığı oluşturacak tiptir. Siz bütün samimiyetinizi ortaya koyup dostluk kurmaya çalışırken, bu insan aslında kendi yalnızlığını gidermek için birini arıyordur. Hiç bir şekilde "cinsiyetsiz arkadaşlık kurmak" nedir, bilemez. Bu tarz insanlar genelde birini bulunca etrafındaki herkesle birden muhabbeti keser. Dün gülüp eğlendiğiniz bu insan, birden sizi tanımaz olur. Niyetinin "birini bulmak" olduğunu anladığınız an, uzaklaşın bu insanlardan. Çünkü bu tipteki insanların bencilliklerinden ötürü üzüldüğünüz ile kalırsınız.p.s.: ayrıca, "tanıştığı her insana potansiyel sevgili gözüyle bakan insan" biseksüel olmuyor mu? Ben sadece karşı cinse böyle yaklaşanlar için yorum yaptım ancak yazıldığı gibiyse durum daha kötü. o_o
noname
Arayışta olan kişidir. Bir insanın sevgili olup olmayacağını ilk görüşte anlayamazsın. Zamanla bazı insanlar dostun, bazı insanlar flörtün olur. Ama şu fikirlere yaklaşıldığında " sevgilim olsun" ne sevgilin ne arkadaşın olur.şu gönül işlerini çok kasmayın yahu. Karşı cinsle arkadaş olabilmeye bakın. Yıl olmus 2018 hala erkekler ve kızlar birbirinin tavrıni yanlış anlıyor. Bu arada beyler bir kadın olarak söylemeliyim her samimi kadın arkadaşınız sizden hoşlanmıyor, aynı şekilde kızlar her samimi erkek arkadaşınız sizden hoşlanmıyor.
bendeöyledüşünmüştüm
Sevgilisi olsun isteyen kişidir, arayıştadır. İlgi görmek, sevip sevilmek ister. Bunun için karşı cinsten aldığı en ufak bir mesaj zihninde sevilme arzusunu uyandırır. Ama her zaman en güzeli zamana bırakmaktır. Birinin sizin hayatınızda hangi konumda olduğunu anlamak ilk görüşte pek zordur bunun için insanlara yalnızca şans vermeli kalanını akışına bırakmalıdır.
sigma
Tanıştığı insanlara potansiyel sevgili gözüyle bakmayan biri olup, aynı kafadaki kişilere denk gelmediğinizde -karşı cins ya da hemcinsiniz olması farketmez-, yapılacak ilk iş, (bkz:topuk).Söz konusu kişi karşı cins ise, samimiyet açısından; hemcins ise özsaygı açısından bu durum, ölümcüldür.
El Fenomeno
Bu tip insanları şunlarla aynı kefeye koymakta herhangi bir beis görmüyorum . Bazı insanlar olur ya , kapıyı sırf incelik olsun diye onun için açık tutarsınız ve o kişi size herhangi bir teşekkür etme girişiminde bulunmaz hatta bunu yaparken zihninde '' ay sapık '' sesleri yankılanıyor olur . Bu ikisi arasında en ufak bir fark yok , yukarıda da denildiği gibi insanlara insan muamelesi yapın , cinsiyet ayrımına gitmeyin . Kendiniz olun ! Gerçi bu kafadaki insanlara bu konuda ne desek boş , kendi kendimize dövünürüz anca .