rick and morty

ideaswonderland
evrenin en zeki bilim adamı (aynı zamanda evrenin en sıkı çalışan karaciğerine sahiptir) ile torununun maceralarını konu alan bilim kurgu ve komedi çizgi dizisidir. 2. sezonu bitmiş ve sezon finalinde bıraktıkları yer çok kritik olduğundan 3. sezonun ilk bölümünü erken yayınlamak zorunda kalmışlardır. çok merak uyandıran bir arka hikayesi vardır. ara ara bu hikayeden kesitler verirler. zekice yapılmış esprilerle donatılmıştır.
sigma
Futuramanın yaratıcıları tarafından, Back to the future paradosi olarak yaratılmış çizgi seri.
İlk bir kaç bölümden sonra iyice sardırır, tüm bölümleri ardarda izlettirir.
Kullanılan müzikleri, zekice düşünülmüş esprileri ve göndermeleri, bay boklu göt deliği (bkz:mr. poopy butthole) ile (iyi nickname olurmuş bundan) bağlar kendisine.

bölüm sonu müzikli dramatik sahnelerinden biri için -spoiler içerebilir-
Reindor
Bilim kurgu severlerin kesinlikle izlemesi gereken 30 temmuzda 3. sezonunun devamı çıkacak olan çok çok başarılı bir çizgi dizi. Yeni sezon başlamadan eski bölümleri tekrar bi gözden geçirmekte fayda var.
adi
bunu izleyen bir dişi varsa mesaj kutumu parlatsın. kendisini kaliteli sohbetlere açılmaya davet ediyorum. bu fırsatı kaçırmamasını temenni ediyorum. parlatmazsa da kendi bilir efenim.
picklerick
3x7 izlediğim en güzel 5-6 bölümden biriydi.dizinin adına yakışan bi bölümdü.sosyal mesajlar film karakterlerine göndermeler her şey tadında ve mükemmeldi.sonu da ağzımı açık bıraktı.harika harika harika ulan aşığız bu diziye.
marifetsiz kazanova
üniversitenin son yılında keşfetmiş olduğum bir yetişkin çizgi filmi. sadece 20 dakikalık bölümlerden oluşur, gece yatmadan önce bile birer bölüm izleyebilirsiniz. her bölümü öğretici, eleştirel ve eğlencelidir. kesinlikle tavsiye edebileceğim bir çizgi dizi.