reis tarikatı

vivian
güzide memleketimin , tarikat severlerini kızdırmamaya özen göstererek yepyeni tarikatı açıklıyorum .' ha bir eksik, ha bir fazla ' zarar yok .bu memleket hepinize bakar .
reis tarikatından önce , diğer tarikatleri bilmek lazımdır.
menzil tarikatı
tarikatın mensupları birbirlerine sofi ,lo diye seslenirler .belli bir kılık kıyafet ,saç sakal mecburiyeti yoktur.her kesimden müntesipleri vardır .fakir sofileri sarma sigaraya bayılır .sizi yakaladılar mı bilgisi olan olmayanı , sizi sofi yapmak için uğraşır , malum irşad faaliyeti farzdır.

ismailağa tarikatı
tarikat eğitim faaliyetlerine binlerce kursta eğitim vererek devam ediyor.kurslardan mezun olan hocalar yurdun dört bir yanında irşada devam ediyorlar.sarık ,cübbe ,şalvar yazılı olmayan kurallar manzumesine göre mecburidir.saçlar ve bıyık itinayla kısacık olmalı,sakllar olabildiğince uzatılmalıdır .malum sünnet.

süleymancılar tarikatı
eğitim faaliyetlerine devam ediyorlar ,yurdun birçok yerinde kursları ve yurtları mevcuttur. kendilerine özgü bıyık kesimleri ve mahmutpaşa'dan alındığı belli olan takımları içinde diğer fanilerden ayrılırlar.

reyiz tarikatı
reis tarikatı da denmektedir . kefencileri ile meşhur olmuşlardır.kuralları tek adam tarafından koyulmaya devam eden ve kurucusu hala hayatta olan tek tarikattır.üyelerde bıyık mecburidir.soylu ,sayın bakanımız bıyığın kendine yakışıp yakışmadığına aldırış etmeksizin ,reyis efendinin talimatıyla bıyık bırakmıştır.görüntüsüyle bulunduğu ortamı aydınlatır.
sigara kesinlikle yasaktır. görev adamı olmak , tarikatın olmazsa olmazlarındandır.makam ve mevkiye önem vermemeyi esastan kabul etmek ,başgan olamazsanız feryat figan etmemek ve bir kenarda oturmayı iyi bilmek ,olmazsa olmazlardandır..mevcut tarikatler arasında en fazla üyeye sahiptirler .jetlere taş atmayı ve tank egsozuna çaput tıkamayı iyi bilirler .darbe marbe sevmezler.
maduro ,venezuela


alakalı biri
ak trollerin kulakları çınlamıştır şimdi.sosyal medyada trollük yapan kısmının maaş aldığı konuşuluyorsa da elimizde kanıt yoktur. trollerin nasıl seçildiğini bilmiyorum ama maaş dolgunsa ben de talibim.ilgililere duyurulur.