kızların efendi erkek yerine piç erkek tercihi

student
kızların hem anlayabildiğim hem anlayamadığım tercihidir. kızlar bazı dönemlerinde hele ki gençlik dönemlerinde daha komik, eğlenmesini bilen, onlarla takılan piç erkeklerden hoşlanır. bu dönemlerinde dersinde kitabında olan muhabbeti yeterli olan erkekler tercih edilmez hatta bazen arkadaş bile olamazlar. kızları takıldıkları erkeklerle hüzünlü son yaşanacağı için anlayamazken, sıkıcı efendilerle takılmadıkları için anlayabiliyorum.
ahu tuba
efendi görünümlü piç erkeklerin acısı da insanın böğründe kalıyor

dışardan bakılınca annesinin kuzusu görünümlü, eli yüzü akça pakça beylerimizin konuştukça içinden çıkan berkesular efendime söyliyim furkansular da kızlarımızı üzmüştür çoğu kezbu ikiyüzlülüğe son verelim hocam kalbim dayanmıyor
ideaswonderland
o piçler biz efendi erkekler daha adım atma planlarını kurarken hedefteki kadına yürümeyi geçiyorum koşuyorlar. yiğidi öldür ama hakkını yeme, suç biraz da bizde. ayrıca genel olarak kadınlarda bi gösteriş merakı var. tamamen hayvansal içgüdülerden kaynaklanan bir şey, yapabilecekleri bir şey yok maalesef o güdülere. zira sonuçta hepimiz neslimizi devam ettirmeye çalışan bir tür hayvanız. o yüzden çok da suçlayamıyorum onları.
noname
Ne biliyim başta hepsi efendi gibi geliyor yada efendi numarası yapıyorlar. Neyse sonuç olarak hep hüsran bana, hep hasret, hep ayrılık.
Edit1: galiba ben safım :(
SabutayTürk
hayır, beni piç erkeğe tercih eden kadın olmadı, dediğim yanlış önerme. genel olarak erkekler değer verilmemesi gereken kadınlara farklı anlamlar yükledikleri için söylüyorlar bunları.
TrollingTime
Bu konuda öyle düşünmüyorum. Piç erkek tanımı daha çok girişken erkek için kullanılıyosa onu bilmem ama girişken değilseniz ve kızların yanında angut gibi iki kelime edemeyen bi tipseniz seçilmezsiniz malesef. Onun dışındaki etmenler tip olarak, karakter olarak beğenilip beğenilmeme. Sen git hoşlandığın kıza 2 kelam etme onun dikkatini çekeme zaten senin piç dediğin erkek alır götürür. Ha o piç dediğimiz erkek de o kızı götürür ve aynı zamanda 2-3 kıza daha yazar ve o hoşlandığın kız bu yüzden üzülerek ayrılır. Orası da artık kader.
Beylerbeyi
Sonrasında kızların kendilerini efendi erkeklere yamamasıyla sonuçlanacak eylem. (bkz:diktirmek) Şahsen bir kızla ne konuşulabilir, bilmiyorum. Hayır yani konuşulabilecek bir konuları var mı? Felsefe, bilim, gerçek anlamda mühendislik, kaliteli müzik, efsane filmler, hayata bakışı değiştiren diziler, okunması gereken tonlarca kült kitap? Hangi kız bunlara sahip bu devirde? Sokaktaki 20 kızdan 19'unu çevir, hayatında 10'dan fazla kitap okumamıştır. Tamam var bu tarz kızlar ama oran olarak gerçekten az. Evlilik programları izleyen, Twitter beğenilerinde sırf boş beleş insanların troll tweetleri olan, kalitesiz pop müzik dinleyen, hayattaki tek başarısı instagram'da beğeni toplamak olan kızlardan bahsediyoruz abi. Çoğu böyle, gerçekten. Ben bunlarla ne konuşayım? Konuşmasını çok iyi bilirim, harika bir hitap yeteneğim var ama evet, kızlarla konuşamıyorum, konuşacak şey de pek bulamıyorum zaten. Yaş 30'a dayanırken hiç sevgilisi olmamış ben iş bu sebeple yalnızlığı tercih etmek durumunda kalıyorum. Zaten açık olalım, kızları cinsellik için istiyoruz, onlarla yapılacak pek bir şey yok, e o zaman ne diye kendimizi kısıtlayalım? Şahsen ben paralı ilişkiye karşı değilim ve önümüzdeki 15 yıl boyunca 2 haftada veya en geç ayda bir farklı bir kadına gitmeyi planlıyorum. Hedefim 250 farklı taş gibi kadınla birlikte olmak. Neden bir tane kezbanla birlikte olayım sürekli? Neden? Harcanacak para belki bir Audi parasını bulur ama ne var, biliyor musunuz? Tek bir kadının düğün masrafı da bu kadar. Açık ve net, değmez.
alfa
Sakin beyler siz de bayanlar.ülke nüfusunun tam da yarısı karşı cins .pic erkekler dominat kadınlarca tornaya sokuluyor bilesiniz.piç erkek kadar pic kız var memlekette.tencere kapak olayını bozan tek şey hanım hanımcık kızların üst lige çıkma çabasıdır.otur kendi liginde değil mi ama
bendeöyledüşünmüştüm
Ne kadar büyük bir algı bozukluğu var farkında mısınız? Dizilerin etkisinde kaldınız galiba. Hani şu deri ceketli, maddi durumu iyi ve son model arabası olan, kızların arkasından koştuğu erkekler sanırım "piç erkekler" sınıfına giriyor ki bu tabir de hoş değil. Arkadaşlar yok öyle bir dünya uyanın. Kimse son model arabayla evlenmek hayalini kurmuyor ya da sevgili olmak herneyse. Aksine temiz giyinimli, kendine dikkat eden, kibar, anlayışlı tam bir beyefendi olduğunuz zaman böyle düşüncelerin ne kadar anlamsız olduğunu anlayacaksınız. Altın gibi bir kalp her şeyden değerlidir bunu unutmayın kendinize güvenin kendinizi sevin ve eğer varsa hayatındaki erkeği cebindeki paraya göre seçen öyle kalp kırıcı insanlardan da uzak durun ki sizin güzel kalbinizin daha iyilerini hak ettiğine inanın.