kayranın yıldız günlüğü

yildizrobotics
Bu başlık sözlüğü direkt dağıtmamak adına ve başkalarına da rahatsızlık vermemek adına açılmıştır. Kendimden sadece bu başlıkta bahsedeceğim bundan sonra.

Babam son metresiyle evlenemedi. Ortada kaldı. Babam yalancılıkta usta bir sosyopattır, tek başarısı para kazanmak olan biridir ve bu da insanların ona katlanmasını bir nebze sağlıyor. Parası bile yetmedi maalesef. 58 yaşında metresi olmadan ortada şu anda ve yüksek dozdan intihar edebilir, siroz olmak üzere zaten alkolden dolayı. Ben ondan farklıyım. Metres edinebilecek becerim yok ve param da o kadar yok. Sigara içmem, alkol almam. Tek benzer yönümüz o da asla onun kadar değil, benim de psikolojimin bozuk olması. Anne tarafı yarı yarıya iyi etkiler de vurmuş tabii. Araftayım ve tedavilerimle düzelmeye devam edeceğim.

Babam beni evlatlıktan ret edemedi, her yolu denedi ama 1/8 paya bile mahkum edemedi. Şu anda toplam mal varlığı çok fazla. En son 15 milyon liraya arsa aldığı söyleniyor ama doğru mu bilemedim. Tek kardeşim var ve ben size söyleyeyim, eğer yaşamaya devam edersem elime en az 1 milyon dolar miras geçecek. Kardeşime daha fazla geçebilir. Bir kısmını bağış yapsa bile çoğunu yapamaz, bilinen bazı şeyler var. 1 milyon dolar da bana yeter. Bir ömür kullanırım ben onu. Lüks denebilecek 2 daire alırım, 1 de Harley motor ve 1 de 1.45 silindirli Mercedes. Yeter. Zaten şu anda bile 2 dairem var ve vakıf param da cabası. 3 daire kiraya verilir bir süre. Sonra ben de bağış yaparım belki. Evlenemem de. Çocuk yapma sorumluluğu zaten büyük risk ve evlenmemin tek sebebi çocuk olur, fazlası değil. Gerekirse bağışa doğru huzur evine yerleşirim.

28 yaşım dolacak, zaten 32 sene sonra emekliyim, emeklilik hakkım da olacak ve 60 yaşıma kadar yaşayabilirsem direkt huzur evine yerleşebilirim de. Sebebi ise bünyemin daha yaşlı olması ve çökebilecek olmam. Yani içtiğim ilaçlardan ve kilomdan dolayı fazla yaşayamam, ha sağlığımı kazansam bile bir miktar yıpranma olduğundan dolayı 75 en en en fazla. Ki sağlığımı kazanmaya niyetliyim dostlarım. Tıp falan gelişebilir tabii ama insanız en nihayetinde, benim yaşayabileceğim maksimum yaş bence belli. 75 yaş.

Bu ilk entry 10.07.2019'da yazılmıştır.
bu başlıktaki tüm girileri gör