kayra

Eisbrecher
Türk mitolojisindeki tanrıların en büyüğü. Yaratılış destanındaki yaradılışı sağlayan tanrı. Yaratılış destanı ile Tevrat'taki yaratılış neredeyse birebir içeriklidir. Buna binaen haliyle Kur'an'daki evrilmiş yaratılış hikayeleri ile de paralellik göstermektedir.Kayra Han.
PARS
Türkçede "baş tanrı" anlamına geldiği gibi doğrudan "tanrı" anlamına da gelir.Bazı kesimlerce, islamiyet açısından günah bir isim olarak kabul edilir.
dmytrochygrynskiy
En sevdiğim türk mc olur kendisi.Önceleri Bitap ile birlikte Gına isimli grubu kurmuşlardır. Grup; Aris Moriendi, Doğum Lekesi ve İfade Derdi albümlerini çıkartır. Sonrasında İstanbul'da Farazi ile tanışır ve Farazi V Kayra ismi altında büyük işlere imza atarlar. (bkz:Sarhoş Palavraları ve Bekar Evinde Kör Sinekler) (bkz:Sarhoş Palavraları ve İbretlik Hikayeler) (bkz:Sarhoş Palavraları ve Nahoş Nidalar) (bkz:Yerel Radyo)2011 senesinde grup kendini de aşarak türk rap tarihinin en iyi albümlerinden biri olan hayalet ıslığını çıkarır.Bundan ayrı, Sorgu ile birlikte "Gitmedim ama içinden geçtim" albümüne imza atarlar. 2015 senesinde Karabükspor'un 1994 yılındaki süper lig mücadelesini anlatan "15 Mayıs" belgeselinin müziklerine imza atmıştır.Şu sıralar Farazi, Da Poet, Sorgu ve Savai ile birlikte 90bpm oluşumu içindedir.Şarkılarında psikolojik buhranlar, şehir yaşantısı, yalnızlık, iç hesaplaşma temalarını ustaca işler. "Storytelling" tarzını kullanır. Her şarkısında ayrı bir hikaye anlatır.Bazı harika parçaları:

Bir günlük öldürün beni

bilemiyorum altan

muhterem hayalet

kent orman müdavimleri

natuk baytan
jenjenrosso
Bugünden itibaren drummer bunny nicki ile aramıza tekrardan katılmıştır.

Kayra senden bir ricam var.lutfen başkalarını rahatsız edecek cinsel içerikli entryler girme.bak aynī salonda spor yapıyoruz, aynı fakultede okuyoruz ikimizin de ortalamanın uzerinde zekası var.ortak noktalarımız cok anlayacağın.bak lutfen beni kırma.rahatsız edici icerik paylaşma lütfen

Edit:kayra adamdır.
Drummer Bunny
Her kadın bir kağıttır, kimilerine nice dizeler, nice şiirler yazılır, aralarına gül konup saklanır. Evlenmediği halde bekareti olmayan kadın da kağıttır, müsvedde kağıdı.Bakın anlamıyor olabilirsiniz. Ben kendine fazla güveni olmayan bir erkeğim, hayır sadece cinsel konulardan bahsetmiyorum. Bir kadın daha önce birine aşık olmuşsa tekrardan aşık olamaz, inanmıyorum, sevgi ve saygı vardır ama aşk yoktur artık o kadının hislerinde. Şimdi, ben bu kadını nasıl tatmin edeyim? Sen beni "o" 'nun gibi sevmiyorsun diyebilir, para konusunda cimrisin diyebilir, ki harbiden ben Alman usulü takılırım, gözlerinde o ateşi göremiyorum diyebilir, çünkü ben de aşık oldum, benimkisi platonikti, kızdan nefret ediyorum artık ama sonuçta o hissi tattım, hakkımı kullandım, benimle ilgilenmiyorsun diyebilir, ki ben öyle her dakika mesajlaşmaktan, konuşmaktan nefret ederim, ha bak aşık olduğum kızla bunu yapardım ama dediğim gibi platonikti ve tek hakkımı kullandım, en kötüsü de aldatılabilirim. Gerçi bunu her kız yapabilir. Bir de cinsellik var. Ben doğru düzgün sevişmemiş adamım, gerçekten de kızın da durumuna ve yaşadıklarına göre onu tatmin edemeyebilirim, ki burada bakire kız belirli açılardan ciddi avantajlar sağlıyor, sorun boyu falan değil zannımca, mezuram var çok şükür, yine de olmazsa olmaz. Anlayamıyorsunuz, çünkü benim durumumda çok az insan var. Ben bakire olmayan kızla evlenmektense kafama sıkarım, o kadar açık konuşuyorum ve evet, büyük konuşuyorum. Nedenleri saydım. Gerçek anlamda en büyük neden ise bir gün çocuğum olursa, oradan benim çocuğum çıkmalı, her kadın bir önceki korunmasız partnerinden DNA örnekleri saklar, ayrıca kadınların organları şekillenir, benim çocuğum bu tarz bir aşağılık duruma düşemez. Cidden kafama sıkarım, ha kandırılma olayları falan fistan benden geçti, cin gibi adamım, ha obsesifim de. Kadın beni sevmiyorsa zaten bu iş baştan olmaz, ki bunu da anlarım, gerçekten seven kadın da yalan söylemez, doğruyu söyleyen kadına da eğer durumu belliyse teşekkür eder ve kusura bakmaması gerektiğini, prensiplerim olduğunu söylerim.İnanıyorum ki bir gün kriterlerime uyan 1 kişi de olsa biri çıkacak, bırakmam. Aşk mı? Hakkımı kullandım, severim ama sahiplenirim de, sadece adı aşk olmaz onun. Ben midesiz değilim, anlamıyorsan susacaksın. Yapmasaydın, yapıyorsan da yazdıklarımı görmezden gel, kendin gibi midesiz birini bulursun nasıl olsa. Bu "midesiz" kelimesi hakaret değildir, benim görüşümdür, görüşler de önemlidir.
Beylerbeyi
9 senelik eğitim hayatında okula düzenli bir öğrencinin 2 sene sürede uğradığı kadar uğramış halen okuyan öğrenci.Sınavlara 12 saat öncesi gelmeden bir kere bile çalışmamış öğrenci olarak da tanınır. (Belki sadece 1 ya da en fazla 2 defa çalışmışımdır)Eğitime esasen önem veren ama Haberleşme mühendisliğinden tabiri caizse tiksinen biri olarak eğitime vereceği önem yok olmuştur. Elektronik mühendisliğini salt okusaydı belki farklı olurdu.
sigma
#45724
3 kişi de beğenmiş...İyimseriz çok, mmm... swh

İyi güzel de, hani sadece teknoloji başlığına yazacaktı bu eleman...
Yine diyabettenbaşladı, akıl hastanesinden devam etti...
“Yazarların tek kolla kaldırdıkları ağırlık” ve
“bakire olmayan kız” başlıkları ile kadınlara hakaretler de yoldadır.

Mısırlarınız hazır mı, artılayan iyimserler...

Bir de şöyle birşey var, (bkz:sahte empat).
siddhartha
yildizz.com sitesini bitiren , yerin dibine sokan elemandır. boş değildir ama gelişimini tamamlayamadığı için çok fazla insanla papaz olmuştu.temennim sakinleşerek aramıza katılması, yoksa kayra sözüm sana çekilmezsin dostum.
5