kampüs cadıları

umbrella
feminizm anlayışları: "bir siyasi parti hariç bütün erkekler katildir."

kadınlar günlerinde "anne babamı boşa", "kadının cebinde yoksa parası, bedenidir kumbarası" gibi kendi cinsiyetine hakaret eden pankartlar taşırlar.
pkk'nın katlettiği aybüke öğretmene ses çıkarmayan, erkek düşmanı, terör propagandası yapan yapmacık grup.

öyle düşünceler ile feminist falan olunmaz. feminizmin getirdiği özgürlüğü istiyorsanız beraberinde gelen sorumluluğu da üstlenmek zorundasınız. "hem hak sahibi olayım hem de evlenip boşandıktan sonra eşime eşek muamelesi yapıp semer vurarak kendime nafaka bağlattırayım" düşüncesi kadar çağdışı ve utanç verici bir düşünce yok.

kampüslerde istedikleri erkeğe gidip şiddet uygulayabileceklerini savunuyorlar fakat günün birinde biri kalkıp kendilerini dövse "ama biz şiddete uğruyoruz, bu haksızlık" deyip ağlayacak kadar da ikiyüzlü ve faşisttirler.

içsel sıkıntılarını belli bir x grubuna kanalize edip düşmanlık kurarak tatmin ediyorlar.

belli bir cinsiyetin değil; insan haklarının yanında olun.

resmen utanç kaynağı... okulda da sanat ve tasarım fakültesi tuvaletleri kapılarına broşürler yapıştırıp yazılar yazıp vandalizm yapıyorlar. seviye bu işte.

anti feminist değilim. bu oluşumun feminist olduğunu da düşünmüyorum. amacım argumentum ad hominem yaparak karalamak da değil aslında. daha çok ideolojik pozitif ayrımcılık faşizmi istiyorlar. istedikleri şey eşitlik de değil.

kampüs cadıları mısınız
kumpas cadıları mısınız
bir karar verin artık.
bu başlıktaki tüm girileri gör