instagram

Vespyr
İnsanların bir şey yasayıp bir şey yiyip ya da bir yere gittiklerinde başkaları görüp bilmeyince o olay olmamış gibi hissetmesine neden olan, bu yüzden de kullanmayı bıraktığım uygulama.
george costanza
izdivaç programına katılan salakları takip eden 500k salak olduğunu öğrenmeme neden olmuş app.hayır kız güzel değil. şişko türbanlı bir şey, bir de hesabı korumalı. tek tek onaylıyor takipçilerine. te allam...
adi
Kullanan erkeklerin gey oldugunu dusundugum platform. Evet, instagram kullanan bir erkekseniz gizli bir escinsel olmaniz muhtemel.
noname
Insanların güzel anılarıni paylaştıği sosyal medya platformu demek isterdim fakat artık insanlar yediği içtiği gezdiği okudğu kitaba kadar her şeyi paylaşır oldu bu platformda,yani ne yapabilirim senin içtiğin kahveyi veya yeni aldığin giysiyi veya yeni aldiğin arabanın resmini veya vücudunu sergilemeni??
Kayra
Ömrüm boyunca hesap açmayı düşünmediğim platform. Snapchat diye bir şeyin varlığını da öğrenmemi sağlayan başlık. Mümkünse o da benden uzak dursun.
avrami osukai
son zamanlarda kim story attı ya da benimkine baktı gibi hastalıkları türeten bunun yanında günün büyük çoğunluğunu öldüren bir sosyal platformdur.Edit: Snapchat'i de bitirdi Mark helal olsun...
iron
artık mağazaların, instagram üzerinden satış yapanların takipçi alarak gelir sağladığı platform. ben de instagram üzerinden gelir sağlayan biri olarak düzenli takipçi satın almaktayım yalnız dikkat edilmesi gereken nokta her önüne gelenden takipçi almamanız bot ve sahte hesaplar almak instagram hesabınızın kapanmasına neden olabilir. nerden aldığımı sorup merak edenler için https://takipinsta.org/ burayı öneriyorum.
mary
Valla sevgili bulma platformu mu desem, yoksa milletin yaptığını birbirinin gözüne sokma platformu mu desem bilemedim, faydasız bir o kadar da zararlı bir platformdur, ha kullanır mıyım evet, ama asla birilerine bakıııın ben ne kadar mutluyum filan demek için kullanmıyorum, ben zaten mutluyum. Ehehe
0 /