instagram

Vespyr
İnsanların bir şey yasayıp bir şey yiyip ya da bir yere gittiklerinde başkaları görüp bilmeyince o olay olmamış gibi hissetmesine neden olan, bu yüzden de kullanmayı bıraktığım uygulama.
george costanza
izdivaç programına katılan salakları takip eden 500k salak olduğunu öğrenmeme neden olmuş app.hayır kız güzel değil. şişko türbanlı bir şey, bir de hesabı korumalı. tek tek onaylıyor takipçilerine. te allam...
adi
Kullanan erkeklerin gey oldugunu dusundugum platform. Evet, instagram kullanan bir erkekseniz gizli bir escinsel olmaniz muhtemel.
noname
Insanların güzel anılarıni paylaştıği sosyal medya platformu demek isterdim fakat artık insanlar yediği içtiği gezdiği okudğu kitaba kadar her şeyi paylaşır oldu bu platformda,yani ne yapabilirim senin içtiğin kahveyi veya yeni aldığin giysiyi veya yeni aldiğin arabanın resmini veya vücudunu sergilemeni??
Kayra
Ömrüm boyunca hesap açmayı düşünmediğim platform. Snapchat diye bir şeyin varlığını da öğrenmemi sağlayan başlık. Mümkünse o da benden uzak dursun.
avrami osukai
son zamanlarda kim story attı ya da benimkine baktı gibi hastalıkları türeten bunun yanında günün büyük çoğunluğunu öldüren bir sosyal platformdur.Edit: Snapchat'i de bitirdi Mark helal olsun...
spencereid
eylül 2010'da kurulan uygulama, Snapchatten önce kurulmuştur. Snapchat'in aksine 10 saniyelik kısa mesajlaşmalar yerine, insanlara dijital filtreleme üzerinden fotoğraf paylaşma imkanı sunar.

Snapchat eylül 2011 de kurulmuştur.

bugün bu uygulamalara eleştirel gözle bakmamız gelecekte insanların bu uygulamalarla yaşayacağını değiştirmeyecek. Evet kötüye gidiyoruz, kültürümüzle bağlantılı olarak..

belki de dünyaca kültür değişiminin son halkası olan nesil olacağız, bir gün bu uygulamalar normalleştiğinde.
umbrella
takip edilen kişileri, takipçileri ve paylaşılan fotoğrafı kaç kişinin beğendiğini kişinin sadece kendinin görebilmesine imkan verdiği için instagram yerine vscoyu kullanmayı daha buluyorum. paylaşan yine isterse yemek fotosu vs paylaşır ama en azından burda takipçi satın almak vb şeyler yok ve fotoğraf efektleri de oldukça güzel. Ayrıca daha az yozlaşmış (herkesin kullanmadığı) bir uygulama.

bu da böyle bir instagram yergisi olsun...
0 /