football manager

Neredeyse Kafasız Nick
Football Manager (kısaca FM), Sports Interactive tarafından geliştirilen, SEGA tarafından yayınlanan bir futbol menajerliği simülasyon oyunudur. Her yıl düzenli olarak Ekim-Kasım aylarında oyunun yeni sürümü yayınlanır.
george costanza
keşfettiğin wonderkidler yıllar sonra büyük topçu olunca sanki sen elinden tutup seçmelere götürmüşçesine sevinmene sebep olan aşmış oyun. 3d maç motoruyla, zilyon tane ayrıntıyla eğlenmek için oynayanları üzmüştür.
Unstable1016
Piyasada rakibi olmamasından dolayı her sene küçük yeniliklerle satışa sunulan oyun serisi.Kimi oyunun içindeki detaylardan sıkılıp oynayamazken , kimisi saatlerini ekran başında harcar, emek verir.
m3mm48
yaz geldiğinde oynaması daha tatlı olan oyun. öyle ciddiye alan insanlar var ki final maçlarını takım elbise giyip takip ederler.
Enesyilmaz1903
cm 2003ten beri oynarım.Saatlerimi değil yıllarımı geçirdim bu oyunla.Arkadaşımla kör olana kadar fm sabahlamaları yapardık.Bu yazıyı yazarken bile altta açık olan müthiş oyun.
Chanandlerbong
Aldığın maaşla ne yapabileceğini henüz çözemediğim oyundur
Edit:severek oynuyoruz hazırlık senemde fm14 te 2022 yılına gelecek derecede işsizdim genç yeteneklerimden birisini Real'e kaptırıp adamın iki sene yılın futbolcusu seçilmesini izledim yaşlı gözlerle neyse ki hala sevdiği Kişiler arasında adım geçiyor
student
her serisini ayrı bir zevkle oynadığım oyun. delisiyiz biz bu oyunun taktikler, personeller, transferler simülasyonun içinde farklı bir hayat yaşıyorum resmen. yakında takım elbise ve su şişemle oynamayı düşünüyorum.
jenjenrosso
Sene 2010.tabi lise 2 de kim ders çalışır?dershanede rehber hocam bana nasihat veriyor.'Senin gibi zeki bir öğrencim vardı.football manager diye bir oyunu oynaya oynaya kendini yaktı.'Bi an mutlu oldum

-aaa hocam ben de onu oynuyorumBu da boyle bir anımdı.Tanım:efsane oyun
Muhibbî
2008 den sonrası boştur belki 2017 yerini alabilir benim açımdan ama hersene çıkarttıkları oyun sadece transfer updatesi içeriyor ve birkaç küçük değişiklik böyle olunca da insanlar 100 tl gibi bir ücret vermek istemiyorlar oyuna farklı yenilikler gerek.
0 /