elektronik sigara

nicksizler
Elektronik sigara kullanarak tütün ve diğer kimyasal maddeler yerine buhar ve biraz nikotini içinize çekersiniz. Özellikle Elektronik sigara ile tütünün oluşturmuş olduğu 2 zehirli etkiden katran ve karbonmonoksitden kurtulursunuz. Katran ve karbonmonoksitin zararı olarak en basitinden kanser,kalp krizi,kronik bronşit örnek verilebilir. Bu zehir ve hastalıklardan sadece birkaçına örnektir.e-sigara sigara tiryakisi bağımlılar tarafından kullanılabilir. Zararları sigara ve tütün mamüllerine oranla çok çok düşüktür. Sigarayı bıraktırıcı etkisi vardır.Sigaranın oluşturduğu kötü koku ve dumandan kurtulmuş olursunuz ve bütçenizede katkı sağlar.

E-likit, Elektronik Sigara içindeki coil denilen düzenekte bulunan rezistans ve pamuk içinde yanan aroma ve nbase karışımıdır. Elektronik Sigara için nikotin solüsyonu ve aroma sağlayan şey budur.
cicili_bicili
geçen sene bu tarz sigaralar içen ortalıkta çok fazla insan görüyordum ama şu anda bu sayı o kadar azaldı ki, bu insanalar ya gerçekten sigaraya tekrar başladı ya da sıkıldılar. :)