duyuru

alfa
30 ağustos 2018 tarihi sonrası yurtdışı eğitimim nedeniyle adminlik görevimden ayrılıyorum .adminlik görevim sırasında yıldız sözlük'ün gelecek yıllarda da yayına devam etmesi için gerekli olan çalışmaları tamamladım .
bu süreçte ;
sözlüğün okuyucuları 4 katına çıktı , her geçen gün sözlüğün hitleri arttı ve artmaya devam ediyor.
yoğun günlerde onbinlerce insan sözlüğe giriş yaparak siz yazarların paylaşımlarını takip ediyor.sözlük , hatrı sayılır bir ' sadık' okuyucu kitlesiyle yoluna devam ediyor.
yıldız sözlük sunucu taşıması gerçekleştirildi ve amazon sunucu optimizasyonu önümüzdeki hafta tamamlanıyor .
sözlüğün uzun yıllar yayında kalması adına çabalarım sonuç verdi ve sözlüğün kesintisiz bir şekilde yazar ve okuyuculara açık kalmasının garanti olmasını sağladım .
sözlüğün dünyanın en prestijli sunucularından olan amazon sunucularında barınması için gerekli çalışmalar başladı ve önümüzdeki hafta sunucu taşıma işlemi tamamlanacak

sözlük yazılımının tamamlanması sürecinin uzun sürmesi nedeniyle , benden sonraya kaldı ama yazılım diğer birçok sözlükten daha mükemmel özelliklere sahip olacak şekilde hazırlanmaya devam ediyor.2 ay gibi bir zaman sonra yeni yazılım devreye alınacak .
değiştirilecek yazılım nedeniyle ios ve android uygulamalarımız 2 ay sonra düzenlenecek ve mümkün olan en kısa sürede indirilebilir olacak .
bu süreçte elimden geleni yapmaya çalıştım , eksiklerim varsa affola
iyi sözlükler
bu başlıktaki tüm girileri gör