duyuru

alfa
30 ağustos 2018 tarihi sonrası yurtdışı eğitimim nedeniyle adminlik görevimden ayrılıyorum .adminlik görevim sırasında yıldız sözlük'ün gelecek yıllarda da yayına devam etmesi için gerekli olan çalışmaları tamamladım .
bu süreçte ;
sözlüğün okuyucuları 4 katına çıktı , her geçen gün sözlüğün hitleri arttı ve artmaya devam ediyor.
yoğun günlerde onbinlerce insan sözlüğe giriş yaparak siz yazarların paylaşımlarını takip ediyor.sözlük , hatrı sayılır bir ' sadık' okuyucu kitlesiyle yoluna devam ediyor.
yıldız sözlük sunucu taşıması gerçekleştirildi ve amazon sunucu optimizasyonu önümüzdeki hafta tamamlanıyor .
sözlüğün uzun yıllar yayında kalması adına çabalarım sonuç verdi ve sözlüğün kesintisiz bir şekilde yazar ve okuyuculara açık kalmasının garanti olmasını sağladım .
sözlüğün dünyanın en prestijli sunucularından olan amazon sunucularında barınması için gerekli çalışmalar başladı ve önümüzdeki hafta sunucu taşıma işlemi tamamlanacak

sözlük yazılımının tamamlanması sürecinin uzun sürmesi nedeniyle , benden sonraya kaldı ama yazılım diğer birçok sözlükten daha mükemmel özelliklere sahip olacak şekilde hazırlanmaya devam ediyor.2 ay gibi bir zaman sonra yeni yazılım devreye alınacak .
değiştirilecek yazılım nedeniyle ios ve android uygulamalarımız 2 ay sonra düzenlenecek ve mümkün olan en kısa sürede indirilebilir olacak .
bu süreçte elimden geleni yapmaya çalıştım , eksiklerim varsa affola
iyi sözlükler
Beylerbeyi
Eğitiminde başarılar dilediğim yazar, eski admin.Abi beni de yine siteye alın be. Valla ben içimi dökemeyince kötü oluyorum. En azından teknoloji yazarı falan olayım.
evrenos
4 eylül 2018 tarihli entry;
4 eylül 2018 salı saat 23.45 itibariyle sözlüğümüz için sorumluluk sahibi olmuş 3 adet moderatör arkadaşımız mevcuttur, alfabetik sıra ile:
@admiral - @kadrolu figuran - @laz ziyanın kızı
her türlü dilek, istek, şikayet, öneri ve görüşleriniz için kendileri ile iletişime geçebilirsiniz. bu onları mutlu edecektir, zaten size yardımcı olmak ve sözlüğe çeki düzen vermek adına bu iş için gönüllü oldular.
önemli not: 2,3 ve 4. nesil moderatör arkadaşlar arıyoruz, çünkü biz diyoruz ki her nesilden bir moderatör arkadaşımız olmalı.


sonrasında @yamuk prenses nickli arkadaşımız da aramıza katılmıştır. zamanında tebrik ettik kendisini ama yeni gelen entrylerle yeniden tazeledi kendini. hayırlı uğurlu olsun.
laz ziyanın kızı
merhabalar yıldız sözlük'ün parıl parıl parlayan yazarları. sizlere birkaç husus hakkında bahsetmek üzere buradayım. malum interaktif sözlüklerde yazım kuralları ve kullanılan klavye önemli. kendini ifade edebilmek ve okutabilmek adına düzgün yazmak önemli. bu konuda sizden ricam elinizden geldiğince anlaşılır ve türkçe qwerty klavye ile yazmanızdır.

burayı sizler için güzelleştirmek adına buradayız. keyifli sözlükler.
alfa
sözlükle maceram devam ediyor . eğitimimle birlikte yıldız sözlük adminliğini sürdürmeye gayret göstereceğim .bütün yazar ve okuyuculara yeniden merhaba .