dünyanın en güzel kızı

Hayley
Benim aşık olduğum kızdır. Çok kıza baktım, çok kızdan hoşlandım ama tek bir kıza aşık oldum. Ona attığım son mesajda konuşmak istediğimi çok tatlı bir dille söyledim ve amanın, hesabını dondurdu. Çok masum ve tatlı bir gülüşü var, böyle elma şekeri yanakları var ama öpemeden başkasını bulacağa benziyor, belki bulmuştur bile. Sıkı poposu ve harika bacakları var, boyu 1.70 dolaylarında, üst vücudu ince ve eksik diyebileceğimiz tek kısmı da orada. Aslında eksiği falan yok, dünyanın en güzel kızı işte. O şimdi mezun bu arada, çok fena kaybettim şansımı ve evet, düşününce bana halen huzur veriyor. En etkili ilaçtan daha etkili. Keşke bana son bir şans verseydi... Yazık oldu.
Deadlift
Sırf kalp krizi geçirmeyeyim diye son sevgilisini (Çok güzel kız, illa ki birileriyle çıkmıştır) benden saklamaktadır, çok iyi niyetlisin canım. Ha bu arada, gerçekten sevgili bulmuş olabilir ve bulduysa şayet, son sevgilisi beni dövebilir. Bu yüzden şu anda ağlıyorum. Hem sevdiğim kızı kaybetmenin acısıyla, hem de sevgili bulduysa bana bulaşma ihtimali var diye. Şaka bir yana, ah be masumane meleğim, keşke bana bir şans verseydin. Düzelmeye çalışıyorum, biliyorsun. Kaldı ki ben bayağı yol kat ettiğimi düşünüyorum, abuk subuk troll davranışlarımı saymazsak. Keşke bana en azından beni tanımak için bir şans verseydin, zaten fazla dürüst biriyim, her şeyi olduğu gibi anlatırım. Ona göre kararını verirdin. O elma şekeri yanakları öpememek bende nasıl bir depresyon yarattı, biliyor musun? Şu anda ağlıyorum.
kuaterik
Dünyanın en güzel kadını diye bir şey yoktur. Yüz ve beden hareketli olduğu için konuşma esnasında, gülme esnasında ya da yürüme esnasında bire üç oranı sürekli değişmektedir. Bireyin fotoğraf karesinin içinde nerede durduğu bile güzellik algısını değiştirir. Kendi açımdan bu kare mükemmele yakın dediğim fotoğrafı paylaşayım.

yildizsozluk/foto
avare
renkler ve zevkler tartışılmaz. ancak insanların kendi dünyalarının kendi güzelleri olur. ben oyumu kim kardashian ın poposundan yana kullanıyorum. evet nedir yani illaki yüzün mü en güzel olması lazım. popo daha çok insanın kendini ifade etmesini sağlıyor bence.