cinsel filmler

yildizrobotics
Halkta bilinen adı daha farklı elbette. Bu tarz filmler artık kadınlar da dahil hemen herkes tarafından izleniyor. Bahsedilmesinin tabu olması bence doğru. Zira ahlaken tamamen yanlış olduğuna inandığım bir endüstrinin ürünlerinden bahsediyoruz.

Çok nadiren dizi izleyen (Demet Özdemir'in dizilerine bazen bakarım, diğer türlü diziler ruhuma iyi gelmez) ve tatlı olması sebebiyle genelde çizgi film izleyen biri olarak, ki filmleri de seçerek ve öncesinde ufak bir araştırma yaparak izlerim, cinsel filmlerde bir kereye mahsus ileri seviyeyi merak ettim. Asla yetişkin olmayan kişilerin videosunu izlemedim bu arada, asla bakmam da, benim baktığım sonu biyolojik yaşamın sonlanması ile bitenlerden biri oldu. DeepWeb denilen (Sanıldığı kadar büyük data yoktur ama her pislik gerçekten var) bir yerde rast geldim. Dayanamadım ve baktım. Hayatımda bu kadar berbat bir şey daha görmedim ve halen etkisindeyim. Efekt yoktu, illa ki bir noktada anlaşılır ve ben bir süre kendime gelemedim. Bazı yabancı forumlarda araştırma yaptım ve yabancı inci Sözlük diyebileceğimiz bir yerde şu yoruma denk geldim, bunların tek haneli yaşa sahip kişilerle olan versiyonunu nereden bulabilirim. Bu yorum halen aklımdan çıkmadı. Kendim asla belirli şeylere maruz kalmamaya çalıştığımdan bunun da yapılmış olacağı aklıma geldi ve o an bu kadar pisliğin içinde yaşamamak istedim. Bu yüzden cinsel film izlersem sadece standartlarını izlerim artık, ki genelde erotik tabir edilen şeyleri seyrediyorum. Kesinlikle daha etkili.

Cinsel filmler böyledir, bağımlı olduğunuzda hep daha fazlasını istersiniz. Halen kendimi medyanın çoğundan korurum, çabuk etkilenirim ve yeri geldiği vakit bir munakaşaya girmissem ve olay çirkinlesmisse yorumlarımda bu öğrendiklerimi kullanabilirim. Bu benim en kötü tarafım. Yapacak olduğumdan değil, başıma açılan işlerin tamamı hemen hemen yazdığım yorumlar ve mesajlar sebebiyle gelmistir. Bu sebeple artık büyük munakasalara rahatlıkla girilebilecek platformlara girmiyorum veya girmemeye çalışıyorum. En son üniversitemizin ölü sitesinde bu tarz şeyler yazdım ve oraya da girmemeye karar verdim. Ha ben çok mu normalim? Benim de ruhum bozuldu, herkes dışladı ama artık aynı hataları yapmak istemiyorum. Sanırsam toparlanmada büyük yol aldım. Sadece gıcık insanlarla muhatap olma korkum var. Bazen dışarı çıkmayasım gelebiliyor bu yüzden. Bazen de tembellik gark ediyor. Vesselam size tavsiyem medyadan kendinizi koruyun, kendinizi mutlu edecek seyler izleyin, sevimli olsun, ya da bilimsel. Sizin karakterinizi aşağı çekmesin. Bu bağlamda cinsel filmleri de izlemeyin. İmkanınız varsa sevdiklerinizle birlikte olun bol bol ya da pek tasvip etmesem de anlaşmalı da olabilir bu olay. Anlaşmaya para dahil olur olmaz orası sizin bileceğiniz iş. Kelimelerimi son derece düzgün seçtim, dilerim zararları anlaşılır, çok kötü olursanız erotik izleyebilirsiniz, bence en iyisi. Her zaman, daima.