çaylak

albino aborjin
24 yaşındayım, 11 yaşımdan beri de hissimi tasvir etmeğe uğraşırım, çaylak diyecekseniz gündem paylaşan ekşi bebelerine diyeceksiniz, içi boş cümleyi etkileyici paylaşan meta-narrative tapan adamlara diyeceksiniz. zerre umrumda değil de şurada bir işimizi halletmek meramımızı anlatmak için araç olacak bir şeyden 'statüm' vesilesi ile mahrum kalıyorsam kiminle neyin muhabbetini yapıyoruz. iktisadi ruh rolleri mi, kapitalist karakter örnekleri mi, bu çaylak-üstad, silver-gold-diamond muhabbetlerinin krtiği yapılalı çok olmadı mı? ya hu ne çaylağı?
machiavelli tarzında buna savunu yapacaksanız en azından umut var vs derim de haklı bakmam yine de. ne nüfus ne bir şey, krizi idare etmek süreklilik delaleti sadece toplumsal ortamda olur. şahsım için değil bir vizyon olarak; seviyelendirmeyi geçin artık derim. her gittiğim sözlük spot, sözlük vs ortamında söylerim bunu.
vivian
dostum bu kurallar statü için ,ast -üst belirtmek için konmaz .size çaylak demem sizi daha az yazarda yapmaz. bu durum trollerin önüne geçmek ,dileyenin hesap oluşturup diğer yazarları rahatsız etmesinin önüne geçmek için konan kurallardır ve bütün sözlüklerde de durum budur .
sözlükte çaylaklıktan çıkmak için konan kriteri bilmiyorum ama yazdıkça yazar seviyesine gelinir, gördüğüm kadarıyla siz de yazan yazarlardansınız .çaylak statüsünü kısa sürede aşarsınız
alfa
çaylak hesapları üzerinde kısıtlamalar kaldırılmıştır .yeni yazarlarımız serzenişlerinde haklılar.artık mesaj çekebilecekler,başlık açıp yorum yapabilecekler