ahmak 2000 nesli

yildizrobotics
Ergenliklerini diğer nesillerden çok daha beter bir şekilde yaşayan, genel olarak çok da zeki olmayan bir nesil, teknolojiye daha yatkındırlar ama yatkın oldukları belki de tek şey budur. Ahlak seviyesi yerlerdedir, dayaklıktırlar. Bu dahil tüm genellemeler kısmen doğrudur. Okulda sınavı kötü geçti diye ağlayan bir kız var, bunu sordum özellikle ve garip karşılayınca resmen ayar oldular. Senin derdini... Affedersiniz de rezil bir nesildir. 98 - 99 senelerinde doğanlar da bu neslin yapısını taşırlar. Okuldan atılmadan okulu bitirmeliyim. Yoksa elimde kalacaklar. Arkamdan seri katile benziyor diyen düşük zekalıların da olduğu bir güruh, ki alakam yoktur. En ufak hayvanı bile öldürmüşlüğüm yok benim. Tipim de o kadar kötü değil ayrıca. Daha ne beter tipliler var. Son olarak; sadece sınav kağıdına formül ve sayı doldurmakla zeki olmuyorsunuz, hatırlatayım.
kara kusak meczup
bu entry üstteki entrye cevaben yazılmıştır. öncelikle sen de senden önceki nesillere göre çok daha beter bir ergenlik yaşadın, gördüğün örnekler üzerinden bir nesle böyle laf atman komik. teknolojiye daha yatkındır evet ve bizden sonraki nesil daha da yatkın olacaktır çünkü bu sonsuz bir süreç. ahlak seviyesini bilmem ama buradan bir nesil hakkında dayaklık diye konuşman aşırı komik. son olarak; bence de zekilik sınav kağıdına formül ve sayı doldurmakla olmuyor fakat senin de bunun tanımını yapacak biri olduğunu düşünmüyorum.
avare
en azından akıllı uslu çocuklardır. üniversiteye bu yıl mı ne geçmişlerdir. bazı şahısların hababam sınıfı gibi okuldan bir türlü gidememesi sanki davutpaşayı kendi arazisi sanmasına sebep olmuş galiba. zamanında uludan karı kıza yürüyüp orda bile beceremeyenlerin bu sözlükte döktürmesi daha büyük ahmaklıktır bence.