11 temmuz 2018 adnan oktar'ın gözaltına alınması

alfa
adnan oktar 'a ve adamlarına bu sabah itibariyle operasyon düzenlendi.savcılığın açıklamasına göre adnan oktar kaçarken gözaltına alınmış.bu operasyonu yapanların,adnan oktar'a haberi veren her kim ya da kimlerse onlara da operasyon çekmeleri gerekli gibi görünüyor.
adnan hoca ve kedicikleri dahil 236 kişinin gözaltına alınması söz konusuymuş.suçlamalar oktar örgütünün bir mafya yapılanması olduğunu düşündürüyor.
Suç işlemek amacıyla örgüt kurma, çocukların cinsel istismarı, cinsel saldırı, reşit olmayanla cinsel ilişki, çocuğun kaçırılması veya alıkonulması cinsel taciz, şantaj, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, siyasi ve askeri casusluk, dini inanç ve duyguların istismar edilmesi suretiyle dolandırıcılık, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama, özel hayatın gizliliğini ihlal, resmi belgede sahtecilik, terörle mücadele kanununa muhalefet, tehdit, cebir, iftira, halkı askerlikten soğutma, hakaret, suç uydurma, yalan tanıklık, nitelikli dolandırıcılık, kaçakçılıkla mücadele kanuna muhalefet, vergi usul kanununa muhalefet, rüşvet, eğitim ve öğretim hakkının engellenmesi, eziyet, kişisel verilerin kaydedilmesi siyasi hakların kullanılmasının engellenmesi, ailenin korunması ve kadına karşı şiddetin engellenmesine dair kanuna muhalefet liste uzayıp gidiyor .bu suçlamalara karşın bu adam ve ekibine ne ceza verileceğini merak ediyorum.istanbul mali şube ekipleri ,polis helikopterleri falan çok kapsamlı bir operasyon yapılıyor.
vivian
içerde adamı kediciklerinden ayırmasınlar .hem kedicikleri hem de adnan yaşayamaz.

kediciklerin gözleri yaşlı.

hepinizi duyarlı olmaya davet ediyorum.

eğer adama içerde çilingir sofrası kurulmayacaksa ,lütfen bu kedicikleri sahiplenelim.aç açıkta kalmasınlar
posseiddon
televizyondaki eğlenceli halleri aldatmasın örgütten kaçmış insanların sosyal medya hesaplarına göz gezdirin her paylaşımın altında cemaatin fake hesaplarının attığı iftiraları bi görün. Yine cemaatten ayrılıp (belki biraz abartsa da) yaşanılanları ifşa eden, ses kayıtları paylaşan şu hesabı inceleyin; https://twitter.com/KediLeaks

Olayın ''islamı karalama adı altında bir takım dinsizlikler'' basitliğinde olduğunu zannetmiyorum. Amariganın oyunundan ziyade ortada iyi örgütlenmiş, eğitimli, güçlü bağlantılar kuran ve ciddi maddi gücü olan bir yapı var.

Merak ettiğim birkaç konu var;
Başkanlık sonrası yapılan ilk icraata bakılırsa başkan bu tür yapıların tamamının üzerine gidecek mi ?
adnan oktar varolduğunu bütün kamuoyunun bildiği şantaj kasetlerini piyasaya sürer mi?
bu kasetlerde oktar'a operasyonu haber verenin de kaseti olacak mı ?
adnan oktar bu kadar suçlamadan bu kasetler sayesinde yırtar mı ?
operasyonda bu kasetler ele geçirilirse kamuoyuna bu kasetlerde kimlerin olduğu açıklanacak mı ?
operasyon için neden bu kadar beklendi ?
adnan oktar'ı bu güne kadar koruyan kimlerdi ?
casusluk suçlaması yapılmış ve bu suçlama doğruysa vatanı kimlere peşkeş çekmeye çalışmıştır ?
soru listem uzar .
ben bu süreci merakla takip ediyorum .adnan hoca ve kedicikleri bakalım bu sefer yırtabilecekler mi ?bu kadar suçlamadan sonra adamı salarlarsa şantaj kaseti çekilmiş taşşaklı biri var demektir.
dmytrochygrynskiy
"bu operasyondan cumhurbaşkanının haberi yok. ben ak parti'ye oy verdim." demiştir gözaltına alınırken. hani, anlaşılıyor, değil mi? bir partiye oy vermekle her şeyi yapabileceğini zanneden bir güruh var. şaka gibi ama gerçekten var böyle bir topluluk. hem de azımsanmayacak sayıda ve gün geçtikçe daha çok tanık oluyoruz.